Одним із найголовніших атрибутів свята молодят вже давно стали весільні бокали. Вони посідають почесне місце не лише за святковим столом, але й після закінчення весілля, щоразу нагадуючи щасливі миті неповторного дня. Раніше всі користувались звичайними келихами, проте бажання додати індивідуальності змусило шукати нові способи їх оздоблення. Для цього використовують кольорові стрічки, акрилові фарби, живі та штучні квіти, блискітки та намистини. Розглянемо кілька простих способів оздоблення келихів своїми руками.

Весільні бокали з мереживом

Придбайте заздалегідь мереживо необхідного вам кольору, а також силіконовий або супер-клей. Обгорніть келих мереживом, відміряйте необхідно довжину та відріжте. Закріпіть мереживо на бокалі за допомогою клею. Потім прикрасьте ніжку келиха – пропустіть нитку по одному краю мережива та затягніть у формі спіднички. Приклейте мереживо на підніжжя бокала – ваш святковий аксесуар готовий.

Весільні бокали із штучними пелюстками

Виберіть гарну штучну квітку та розділіть її на окремі пелюстки. Шар за шаром обклеюйте верх ніжки келиха по колу. Прикрасьте пелюстки кольоровими намистинами або перлинами. Під створеною квіткою зав’яжіть бант із атласних стрічок та додайте ще кілька перлин.

Весільні бокали із квітками

Спочатку складіть невеликий букет із штучних квіток та прикрасьте його додатковими аксесуарами. За допомогою клею закріпіть його на будь-якій частині весільного келиха. Також можна використати живі квіти, проте заздалегідь подбайте про підвищення терміна їх життя. Для цього перед декоруванням потримайте квіти у воді, а під час декорування до зрізу на ніжці прикріпіть невеликий змочений шматок вати та сховайте його за стрічками.

Весільні бокали своїми руками (фото)

Звичайно, існує безліч різноманітних способів оздоблення весільних бокалів, тому вам слід потренуватись перед тим, як розпочати роботу. Пропонуємо розглянути чудові знімки ексклюзивних келихів, створених за допомогою великого терпіння та незвичайної фантазії. Можливо, певна ідея стане вам у нагоді.

Весільні бокали своїми руками (відео)

Завдяки можливостям Інтернету всім бажаючим доступні майстер-класи відомих декораторів. Покроково вони пояснюють як оздобити весільний келих не лише додатковими елементами, але й показують основи розпису на склі. Кілька хвилин уваги, трішки старання і ви триматимете у власних руках неповторні святкові келихи.