10 оригінальних ідей для зимового весілля

288

Якщо раніше пари одружувались в морозний сезон тільки в крайніх випадках, то сьогодні зимове весілля – таке ж звичне, як і одруження в будь-яку іншу пору року. При правильному підході саме взимку можна організувати по-справжньому казкове свято, яке неможливо спланувати ані навесні, ані влітку, ані восени. Сьогодні ми розповімо про 10 оригінальних ідей для зимового весілля, які допоможуть зробити вашу урочистість ще особливішою.

Кольорова палітра

Незважаючи на те, що у більшості з нас зима асоціюється з білим, блакитним та сріблястим кольорами, для урочистості в цю пору року можна використовувати також червоний, зелений і їхнє поєднання, яке є традиційним для різдвяних свят. Вибір кольорової палітри мусить залежати від того, яким ви бачите своє весілля. Якщо ви прагнете влаштувати урочистість, яка б нагадувала затишне родинне свято, використовуйте поєднання червоного та зеленого кольорів. Якщо ж ви бачите своє весілля у стилі льодової казки, декоруйте свою урочистість у світло-блакитних, сріблястих та білих кольорах.

Весілля в різдвяному стилі

Квіти для зимового весілля

Лютики, гортензії, ранункулюси, анемони та амариліси – це лише невелика частина квітів, які можна використовувати на урочистостях в холодну пору року. Використовуйте квіти, які відзначаються стійкістю до перепадів температур. Доповнити букет головної героїні зимового свята можна хвоєю, червоними ягодами на кшталт калини, шипшини та горобини, а також стрічками.

Запрошення на зимову урочистість

Оскільки в холодну пору року складні та насичені кольори у весільному декорі та поліграфії використовують набагато частіше, аніж на весіллях в теплі сезони, для «зимових» запрошень ви можете обрати такі кольори, як глибокий синій, баклажановий, марсала, насичений коричневий та інші. Стиль запрошень, як і кольорова гамма свята, буде залежати від того, що ви хотіли б отримати в результаті. Якщо ви влаштовуєте затишне червоно-зелене свято, можна буде замовити запрошення з новорічними мотивами або ж листівки з зображенням хвої. Якщо ваше урочистість більше нагадуватиме казку, використовуйте перераховані вище кольори та мінімалістичні каліграфічні написи.

Весільне запрошення 2016

Святковий декор

Чудовим декором для зимових урочистостей стануть свічі, м’яке світло яких створить прекрасну й затишну атмосферу на вашому святі. Крім того, часто за весіллях в зимові холоди використовують льодові скульптури, високі прозорі вази з білими квітами, а також хвою, сезонні ягоди та навіть новорічні ялинкові прикраси.

Музика для зимового весілля

Для урочистостей у холодну пору року пасуватиме інструментальна музика, особливо фортепіанні кавери відомих хітів та класика. Але це не означає, що молодятам та гостям доведеться у цей вечір бути тільки слухачами – ваші улюблені пісні та відомі композиції стануть прекрасною основою для святкової дискотеки. Крім того, на святі можуть звучати відомі новорічні хіти.

Напої на весілля

Традиційні напої

Якщо на літніх весіллях особливим попитом користуються бари з охолоджуючими напоями, то на зимових святах популярними серед гостей будуть гарячі напої. Так, до прикладу, ви можете організувати окремий стіл чи бар, біля якого запрошені на ваше весілля зможуть зігрітись своїми улюбленими напоями. Класичними для зимового сезону є какао, кава з молоком, фруктовий чай, глінтвейн, капучино, підігрітий яблучний сидр з прянощами та яєчний напій. І не забудьте про доповнення для напоїв: домашнє печиво, кекси, пироги з фруктами, тістечка та інші десерти. Гарантуємо, це місце стане найпопулярнішим на вашому весіллі!