10 кадрів,що повинні попасти у весільний альбом

720

1.Ранок нареченої/нареченого

Жоден альбом не повинен залишитьсь осторонь фото ранкової метушні. У кадр можуть потрапити найнеочікуваніші деталі.  Фотограф може супроводжувати вас ще із салону краси , тим самим увіковічнити митті найщасливішого ранку у житті. Об’єктами ранкової фотозйомки можуть стати весільна сукня,букет чи туфлі. Деякі наречені роблять знімки навіть  у весільній білизні. Ранок нареченого також може починатись із фотосесії.

Весільні фото

2. Фото з найближчими.

Знімки із батьками,бабусями/дідусями,братами/сестрами дуже чуттєво та зворушливо впишуться в альбом. Напевно найкраще,що є на цих фото – це емоції та навіть сльози радості. Такі знімки можна креативно обіграти . Для прикладу зробити фото з батьками та їх весільними знімками.

Весільні фото

3.Емоції першої зустрічі

Якість та краса цих фото буде повністю залежати від майстерності  вашого фотографа. Чорно-білі ефекти,крупні плани – це все про зйомку саме цього моменту. Не зважайте на брак часу,знайдіть хвилинку та місце, де ви зможете залишитьсь на одинці і насолодитись миттю першої зустрічі. А майстерний фотограф  зніме  “щастя”.

Весільні фото

4.Обручки

Фото обручок ,як символ єднання та любові , також  повинне знайти своє місце у альбомі. Часто це фото поєднується із ранковими знімками. Фотографи креативлять  на тему обручок і часто знімають їх у найнеочікуваніших ракурсах.

Весільні фото

5.Вінчання.

Якщо ви вирішили поєднатись також церковним шлюбом, то фото з вінчання також входить у топ-10 найжаданіших у весільному альбомі . Різниця цих фото від фото із РАГСу – це атмосфера,яка дуже помітна на фото.

Весільні фото

6.Перший танець

Зазвичай молода пара ретельно готується до виконання першого танцю. Тому не можна оминути таку важливу частину весілля.  Стоп-кадр  зазніме емоційне фото та назавжди залишить пам’ятку про перший танок пари у якості подружжя.

Весільні фото

7.Спілене фото з друзями

На противагу попереднім  знімкам ,ці фото зазвичай веселі і навіть інколи  по-дитячому наївні.  Коефіцієнт позитиву залежатиме виключно від ваших друзів. Часто фотографи мають додаткові реквізити для таких фото. Наприклад кольорові шкарпетки або картонні  вуса.

Весільні фото

8.Чорно-біле фото

Чорно-біле фото ,яке за своєю красою прирівнюється до фото обкладинки журналу, має бути у кожної пари. Найвдаліше такі фото виходять спонтанно.

Весільні фото

9.Діти на весіллі

Кумедні фото дітлахів – це також важливий компонент весільного альбому. Наївні дитячі емоції можна креативно обіграти у фото.

Весільні фото

10 Декор

Місяці підготовки до святкувань не можуть бути марними. Уся краса створена для вас має зберегтись ,щоб ви з гордістю могли сказати – “А так було у нас не весіллі!”.

Весільні фото

Автор фото: Алексей Тексомоліка

Оформить не забываемый праздник поможет агентство «Pegas Agency». Менеджеры компании с радостью помогут найти уютный банкетный зал на 10 человек для маленькой компании. Если вас интересуют свадебные торжества, вы также найдёте много полезной информации на сайте агентства.