10 речей, яких не треба боятись на весіллі

30

В підготовці до такого важливого дня, як весільний, дрібниць бути не може. Тож недивно, що багато пар мають страхи, пов’язані з цим особливим святом. Як би не старались ви та ваші професійні підрядники, завжди існує немала можливість форс-мажорів. При те, які не дуже неприємні несподіванки можуть очікувати молодят на їхньому святі, ми писали в одному з наших попередніх матеріалів. А сьогоднішня стаття буде присвячена речам, яких не варто боятись на весіллі. Інакше ви ризикуєте отруїти собі не тільки період підготовки до урочистості, а й саме весілля. приємного читання!

Найбільше страхів дівчат, які готуються до свого весілля, є страхи, пов’язані з їхнім зовнішнім виглядом. Хтось боїться вимастити сукню чи порвати фату, хтось переймається можливими стрілками на панчохах чи відламаними підборами, комусь не дає спокою відірвана бретелька чи макіяж, що потік. Маленьких неприємностей, пов’язаних з вашим весільним образом все одно не уникнути, тож краще розслабитись і зробити все для того, аби уникнути чи безболісно подолати наслідки того, що сталось.

6441-1457x1067-1415687393Так, у вашій косметичці завжди має бути голки та нитки білого та темного кольорів, незайвим буде захопити додаткову пару колготок або панчіх та туфель або босоніжок на підборах. І, звісно ж, не забудьте про серветки – звичайні та вологі. З їх допомогою можна скоригувати макіяж та відчистити нескладні забруднення на весільній сукні. Окремі наречені бояться замастись весільним тортом, коли наречений буде годувати їх. Тут допоможуть тільки серветки та гарне почуття гумору.

1519-550x733-1405871000Затори – це один страх сучасних молодят, особливо тих, які живуть у мегаполісах. Більшість весіль сьогодні розписані буквально до хвилини, простоювання на дорозі може добряче вибити вас з графіку. Але і в такій ситуації перейматись не варто, головне не запізнитись до загсу, а на бенкеті вас зачекають – врешті-решт саме ви головні герої цієї урочистості. Немало наречених, які бояться також помилок своїх весільних підрядників. Флорист склав букет не з тих квітів, декоратор забув взяти частину оздоблення тощо. Найкращий вихід з такої ситуації – просто відпустити її, адже за кілька годин все одно нічого не виправиш. Висловити претензії спеціалістам ви зможете після свята, а якщо помилка була серйозною – можете вимагати повернення грошей або їх частини.

Мерседес Кортеж Тернопіл

Деякі молодята цілком справедливо бояться негідної поведінки гостей, зокрема своїх родичів. Ви, скоріш за все, знаєте особливості характеру та історія кожного з них, тому форс-мажори можна попередити, якщо правильно розсадити їх за святковими столами. Так, до прикладу тітоньок, які погано ладнають, варто посадити якомога далі одна від одної, те ж саме стосується розлучених пар, які не зберегли дружніх стосунків. Якщо ж хтось з ваших кузенів втрачає контроль, коли візьме зайвого, просто попередьте офіціантів, аби не підливали йому. Якщо ж ви боїтесь, що сп’яніє хтось з інших гостей, покладіться на ведучого – хороший конферансьє ніколи не дасть запрошеним перебрати, він відволіче їх інтерактивом і розвагами.

ведучий і саксофоніст Сергій ЯромаОскільки на сучасних весіллях наречену крадуть дедалі рідше, а викрадення нареченого взагалі ніколи не практикувалось, не варто боятись, що ваша друга половинка (а тепер вже законна дружина чи чоловік) зникне кудись просто посеред свята. Не слід нервувати, навіть якщо особливо веселі гості все ж вирішили викрасти головну героїню свята – все ж це хай і зникаюча, проте традиція. Перейматись варто лише у тому випадку, якщо ваша друга половинка зникла ще напередодні весілля.