Ми знаємо, що по-справжньому сучасне весілля не передбачає ані викупів, ані тамади, ані непотрібних конкурсів, проте існують і не такі очевидні речі, які, тим не менше, можуть зіпсувати вашу церемонію. У сьогоднішній статті ми зібрали 6 основних пунктів, від яких слід відмовитись у 2015 році.

Весілля за шаблоном

Іноді у пар є ціла передісторія, пов’язана з тим чи іншим стилем або палітрою весілля – тоді, звісно ж, варто його дотримуватись, але нав’язувати собі певний стиль чи кольорову гамму – вже зовсім інша історія. Не варто обмежувати себе, наприклад, чохлами на стільцях, скатертинами та декором арки, витриманими в одному кольорі. Звичайно, це дещо спрощує підготовку, але ж перед вами такий розмаїтий вибір! Не варто обирати гангстерське весілля тільки тому, що двоюрідна сестра вашої подруги обрала це темою свого весілля. Подумайте над темами, які об’єднують вас і вашу кохану людину, нехай ваша церемонія передусім розповідає вашу історія, а стиль буде доповнювати та прикрашати її.

Незнайомі гості

Не варто робити зі свого весілля збір малознайомих і незнайомих людей та далеких родичів. Не  запрошуйте всіх підряд тільки тому, що ви разом працюєте, поряд живете чи є далекою ріднею. Запрошуйте в першу чергу тих людей, з якими саме вам хочеться розділити щастя одного з найголовніших днів свого життя. Багато в чому саме запрошені створюють загальний настрій святкування, а якщо на весіллі зберуться чужі люди, то й момент створення нової родини не буде таким незвичайним і особистим.

Надлишок декору

Декор весілля покликаний підкреслити обраний вами стиль свята і створити потрібну атмосферу. Але у всьому важлива міра, тому надлишковий декор не створить не настрій для святкування, а радше відчуття складу з реквізитом. В першу чергу не варто нагромаджувати велику кількість декору біля столів. Так, краса – в деталях, але їх не повинно бути  занадто багато. Декор має бути лише милим оздобленням вашого свята, а не його головним героєм.

Велика кількість алкоголю

Відповідний настрій на весіллі створюють зовсім не спиртні напої, тому до їх вибору слід поставитись відповідально і стримано. Постарайтесь дізнатись, якому саме алкоголю надають перевагу ваші гості, складіть список, але не купуйте більше напоїв «про всяк випадок». Існує думка, що без спиртного гості швидко знудяться, проте грамотно складена розважальна програма не дозволить їм занудьгувати.

Зайві поїздки в день весілля

Сьогодні дедалі частіше розпис і святкування молодята призначають на різні дні. Але якщо вам принципово одружитись і відсвяткувати це в один день, постарайтесь хоча б максимально скоротити кількість поїздок між ЗАГСом і місцем святкування. Крім того, тривалі прогулянки місцями, в які ви можете потрапити будь-якого дня, і стояння в автомобільних заторах – не найкраща ідея, адже так і ви втомитесь, і гості занудьгують. Весільну фотосесію можна призначити на інший день, або ж організувати церемонію і святкування в одному місці.

“Прикольні” жарти

Дедалі частіше молодята відмовляються від шаблонних приколів, яким зараз вже нікого не здивуєш. Перший танець з сюрпризами, офіціант, який випускає з рук торт, ідеї «смішних» фото молодят (наречена на долоні, жених у туфельці), змагання з переодяганням гостей та подекуди вульгарні конкурси стрімко відходять у минуле. Краще покажіть запрошеним спільні фото вашої пари, поділіться кількома історіями, а наприкінці святкового вечора здивуйте їх компліментами. Крім того, ніхто не забороняє вам жартувати – тільки нехай це будуть справжні, живі, а не шаблонні дотепи.