10 чудових пропозицій руки і серця з кіно

291

Момент пропозиції провести разом життя – один з найромантичніших та найчуттєвіших у фільмах. Дехто просто милується ними, а дехто потай мріє отримати таку ж пропозицію, як героїня фільму. Сьогодні згадуємо найцікавіші кінематографічні миттєвості, пов’язані з пропозицією руки та серця.

Пропозиція

Сама назва фільму натякає, довкола чого тут обертатимуться події. Канадійці Маргарет, яка встигла досягти значних кар’єрних висот у США, загрожує депортація на батьківщину. Вона згодна на все, аби залишитись у Штатах, навіть опуститись на одне коліно посеред людної вулиці і попросити свого підлеглого одружитись на ній. Але це тільки початок історії. Як розвиватимуться події далі та через які випробування доведеться пройти головній героїні – дізнаєтесь з фільму.

Реальна любов

Письменник Джеймі з Лондона їде до Франції, аби залікувати душевні рани після зради своєї дівчини. Аурелія – його хатня робітниця, вона не розмовляє ані французькою, ані англійською, а тільки рідною португальською. Через кілька місяців Джеймі їде додому і тільки там розуміє, що закоханий в Аурелію. Аби довести дівчині серйозність своїх намірів, письменник вчить португальську, приїздить у рідне містечко коханої і в оточенні її ж  численних родичів робить дівчині пропозицію її рідною мовою.

Співак на весіллі

А як щодо пропозиції руки і серця на облавку літака. Головний герой цього фільму написав пісню спеціально для своєї коханої і виконав її у повітрі. Хіба не романтично отримати таку пропозицію на висоті кілька кілометрів над землею?

Секс і місто

Майже всі ми слідкували за розвитком стосунків Керрі і Містера Біга. Розлучення, воз’єднання, переїзди, сварки, справжні скандали, розбиті серця та навіть одне зіпсоване весілля. У цієї ідеальної пари навіть пропозиція одруження була не такою, як у всіх, адже Джон покликав кохану заміж не з традиційною обручкою, а з елегантними синіми туфлями від Manolo Blahnik. І як тут відмовиш?Оригінальна пропозиція руки та серця

Коли Гаррі зустрів Саллі

Ще однією вікопомною пропозицією є пропозицію руки та серця з фільму «Коли Гаррі зустрів Саллі». Після багаторічного знайомства головний герой нарешті зрозумів, без кого ніколи не буде щасливим. А новорічна вечірка стала чудовим антуражем для початку нового життя з коханою людиною.

Кралечка

Образ героя Річарда Гіра, який з букетом троянд під’їжджає на білому лімузині до будинку героїні Джулії Роберст, більшість із нас пам’ятає ще з дитинства. Історія про сучасну Попелюшку і майже класичний варіант пропозиції «під балконом», здається, ніколи не втратять своєї актуальності.

Наречена-втікачка

І знову Джулія Робертс і Річард Гір, тільки у інших обставинах. Вона – дівчина, яка безліч разів йшла під вінець, але ще жодного разу не була заміжня. Він – журналіст, який приїхав до провінційного містечка у пошуках сенсації – аби розповісти про наречену, яка щоразу тікає з-під вінця. Він поки що не знає, що ї від нього вона втече, але дуже скоро повернеться, аби запропонувати руку та серце.

Поспішай кохати

Смертельно хвора Джеймі кардинально змінює веселуна Лендона – він не тільки стає  більш серйозним та відповідальним, а й просить дівчину вийти за нього заміж. Хлопець прагне зробити Джеймі щасливою – хай не на все життя, а лише на той час, який їм відвела доля.Ось такі вони, ці моменти у кінематографі – емоційні, часом дивні, але все одно зворушливі і чуттєві. А ще вони важливі, адже у разі ствердної відповіді у двох людей почнеться нове, спільне життя.