Для дівчат, які готуються до свого весілля, написано сотні тисяч статей з порадами, тоді як їх нареченим не присвячено і десятої частини матеріалів такого типу. Тому ми вирішили виправити несправедливість і підготувати статтю з корисними порадами і для женихів.

  1. Ваша місія не закінчується після пропозиції.

Деякі хлопці впевнені, що основне – це запропонувати коханій руку і серце та купити обручки, а все, що відбуватиметься далі, – виключно її клопоти. Проте це переконання – більш ніж хибне, адже ваша майбутня дружина просто не подужає підготуватись до вашого спільного свята самотужки. Тому краще одразу поділити обов’язки – наречений може взяти на себе, скажімо, весільний кортеж та пошуки місця церемонії і святкування.

  1. Не варто запізнюватись та забувати про свої обов’язки.

Так, хлопцям може здаватись, що підготовка до весілля – річ не надто серйозна, тому на зустріч з одним із підрядників можна запізнитись або взагалі не прийти. Проте організація весілля – це доволі складний процес: якщо порівняти його, скажімо, з механізмом, то він не працюватиме як слід без гвинтиків, якими у нашому разі є такі «дрібнички» як декор, флористика, кейтерінг та інше.

  1. Менше порад і недоречних жартів, більше допомоги.

Деякі женихи категорично відмовляються від участі у підготовці свого ж весілля, проте не забувають регулярно «допомагати» своїй другій половинці інколи не зовсім доречними та своєчасними порадами. Щоб не стати одним з таких чоловіків, постарайтесь не роздавати поради, а брати активну участь у процесі, а ваша майбутня дружина неодмінно це оцінить. До речі, сюди ж можна віднести недоречні дотепи про забутий у день реєстрації шлюбу паспорт, бородаті анекдоти про тещу і її допитливість та жарти над підрядниками. Звісно ж, піднімати коханій людині настрій вам ніхто не забороняє, проте краще досягати цього конкретними діями, а не сумнівними дотепами. А про жарти під час реєстрації варто взагалі забути, адже це має бути зворушлива та хвилююча мить, а не цирковий номер.

5 порад нареченому

  1. Пам’ятайте, що весілля – особливий день для обох молодят.

На треба бути досвідченим фізіономістом, аби прочитати нудьгу на обличчях деяких женихів в їх, здавалось би, особливий день. Навіть якщо вам не надто подобається ваша роль та надлишок уваги, це не привід провести своє весілля з кислою міною на обличчі, адже це лише один день, після якого нарешті почнеться ваше спільне життя з коханою людиною. Крім того, для вашої нареченої цей день вже напевне є одним з найрадісніших, то хіба для вас це не причина для гарного настрою?

  1. Після весілля все тільки починається.

Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що після штампу у паспорті та святкування можна нарешті припинити дивувати другу половинку приємними сюрпризами та вітати її з днем народження і річницями. Так, весілля – надзвичайно важлива для кожної людини подія, проте це тільки перша сторінка спільного життя, тому приготуйтесь до довгої, інколи складної, але завжди захопливої подорожі.

5 порад нареченому