Природна схильність дівчат до великої кількості вбрання та перевдягань проявляється не тільки у повсякденному житті, а й на свята, особливо якщо мова йде про таку непересічну подію, як власне весілля. Звісно ж, на церемонії та святкуванні ви не зможете змінити кілька суконь, але два весільних вбрання – практика сьогодні не така вже й рідкісна. Про те, навіщо нареченій друга святкова сукня і чи може знадобитись вона саме вам, читайте у сьогоднішній нашій статті.

друга весільна сукня
Здавалось би, у шафі вже висить омріяна весільна сукня, але ви все ж не відчуваєте себе до кінця задоволеною своїм святковим вбранням? Це привід подумати про купівлю ще одного плаття. Якщо дозволяє весільний бюджет, сучасні наречені дедалі частіше купують окремі сукні для церемонії та святкування. Перед придбанням додаткового весільного вбрання варто визначитись, яким саме воно буде. Очевидно, що у ньому має бути щось таке, чого вам не вистачило у першій сукні. Наприклад, часто наречені одягають на реєстрацію розкішне пишне плаття, а вже перед безпосередньо святкуванням перевдягаються у коротке вбрання або зручну сукню без криноліну. Деякі дівчата обирають в якості додаткового весільного вбрання кольорову сукню – скажімо, пастельних м’ятного або полуничного відтінків.

Крім того, додаткову святкову сукню часто обирають також наречені, які планують тематичне весілля. Так, на церемонію реєстрації вони можуть одягти традиційну довгу білу сукню, а вже на святкуванні змінити її на одяг, який відповідатиме темі (від сарі до ретро-вбрання). Ще одна сукня знадобиться і дівчатам, які планують щось запальне типу румби, рок-н-ролу чи сальси у якості першого весільного танцю з тепер уже чоловіком.

Зазвичай друге весільне вбрання майбутні наречені також купують у весільних салонах. Чудовим варіантом для дівчат, які люблять різноманіття, стане плаття-трансформер, фасон якого дозволяє знімати пишну верхню спідницю, під якою залишається ще одна – вкорочена або довга силуетна спідниця. Якщо в якості додаткового плаття ви бачите скоріше вечірній чи коктейльний варіант – шукайте потрібну модель у звичайних магазинах жіночого одягу, бутиках відомих брендів або у салонах вечірнього брання.

Зазначимо, що додаткова сукня потребує також вирішення декількох організаційних питань. Так, варто подумати, яким чином доставити його на місце святкування (взяти одразу чи попросити когось привезти згодом?), де ви перевдягнетесь (тут все залежить від локації: у готелі можна змінити сукню у номері, у ресторані – в передпокої дамської кімнати або у гримерці). Крім того, аби не виникло непередбачуваної ситуації, варто одразу ж попросити когось з ваших подружок бути відповідатьною саме за другу сукню. Крім того, щоб не купувати ще й додаткову пару туфель чи босоніжок, постарайтесь обирати взуття вже після купівлі весільних вбрань – так ви зможете надати перевагу універсальній парі, яка пасуватиме до них обох.

Тепер залишилось вирішити останнє питання, а саме коли краще переодягтись у другу весільну сукню. Це залежатиме від того, яку ціль ви переслідували, купуючи додаткове вбрання. Так, деякі наречені змінюють весільне плаття на інше одразу після церемонії реєстрації шлюбу, інші – після весільної фотосесії чи прогулянки. Головні героїні свята, які небайдужі до уваги, зазвичай ефектно і неочікувано з’являються у новій сукні саме перед першим танцем з другою половинкою. Якщо ж для вас у першу чергу важливий комфорт, краще переодягтись у додаткову сукню перед бенкетною частиною весільного вечора.