Продовжуємо нашу розповідь речі, від яких варто відмовитись молодятам, які планують грати своє весілля у 2017 році.

Розповідаючи про весільні антитренди поточного весільного сезону, неможливо не згадати і про святкову поліграфію. Так, запрошення на урочистість, меню та картки розсадження запрошених в акварельному стилі та з каліграфічними написами, здавалось би, будуть популярними завжди, проте цього року весільні спеціалісти радять від них відмовитись. Сподіваємось, за кілька сезонів вони знову повернуться до списку трендів. І якщо вже зайшла мова про розсадження гостей, варто додати, що не рекомендують фахівці весільної сфери садовити запрошених за круглі столи, наслідуючи так званий європейський варіант розсадження. Звернути  свою увагу парам варто і на стільці для свого бенкету. Так, традиційні для весільних стільців чохли білого кольору варто замінити на покриття в інших тонах. Тут орієнтуватись варто на кольорову гаму самого свята. Якщо ж и плануєте класичне біле весілля, від чохлів такого ж кольору нікуди не дітись. До речі, неактуальними будуть весільні бенкети, які скидаються радше на ситну вечерю, яка час від часу переривається розважальними номерами.

Неактуальними у весільному сезоні 2017 буде і будуарна зйомка наречених у ванних кімнатах. Якщо ви плануєте таку фотосесію, перемістіться у спальню. А ще краще провести такий сет у фотостудії, де є все для неї необхідне. Натомість на піку популярності буде зйомка не просто у білизні чи халатику, а у справжній будуарній сукні, про яку ми розповімо у одній з наступних наших статей. Згадуючи про весільну моду, хотілось би застерегти наречених і від немодних у цьому році суконь дружок, пошитих з однієї тканини. Натомість актуальними будуть сукні однієї кольорової гами, але різних відтінків.

Неактуально у поточному весільному сезоні буде сліпо слідувати визначеним інститутом кольору відтінкам. Ви можете просто взяти їх за основу, але обіграти ці тони варто по-своєму. Взагалі спеціалісти весільної сфери рекомендують закоханим парам відмовитись від урочистостей в одному кольорі, адже зазвичай вони мають дещо плаский та невиразний вигляд. Якщо  ж говорити про табу, то для молодят 2017 ним є фіолетовий колір, адже минулого року кожна четверта пара обирала для своєї урочистості саме цей відтінок. До речі, молодятам, які вирішили одружитись саме цього року, варто відмовитись від весілля у шатрах, яке було модним ще буквально минулого року. Ще одним весільним табу у 2017 році будуть весілля у ретро-стилі. Хіба що ви готові найменшу деталь своєї майбутньої церемонії підпорядкувати цьому стилю, що зазвичай досить важко виконати. Чи готові всі ваші гості дотриматись дрес-коду? Чи зможете ви оформити залу так, що б у ній нічого не нагадувало про те, що надворі зараз 2017-й?

Проте пальму першості серед весільних антитрендів отримав рустік, який в останні роки використовувався стільки разів, що встиг набити оскомину і гостям, і весільним спеціалістам, і навіть самим молодятам. Особливий контраст цей стиль створював, якщо рустік-урочистість влаштовувалась не у сільській місцевості чи на природі, а, скажімо, у міському ресторані. Брутальний рустік відходить у минуле, натомість цьогорічним молодятам варто придивитись до витонченого стилю еко, який буде на піку популярності саме у 2017 році. Він є ідеальним для тих, хто хоче провести своє весілля на лоні природи. Велика кількість зеленого кольору та його відтінків, глиняні аксесуари та інші природні деталі.