Сьогодні пропонуємо вашій увазі заключну частину матеріалу про те, від чого варто відмовитись молодятам, які одружуються у 2017 році.

Незважаючи  на те, що колір марсала був головним відтінком 2015 року, він настільки сподобався нареченим, що вони продовжували активно використовувати його і в 2016-му. Навіть рожевий кварц та ніжно-блакитний були не такими популярними. Так, цей винно-коричневий колір справді чудовий, проте у весіллях 2017 його краще не використовувати, адже це буде справедливо вважатись поганим смаком. Особливим шиком минулого року вважалось поєднання марсали й золота. Крім того весілля у цьому кольорі молодята поєднували з богемною стилістикою. Проте ані марсала, ані бохо не будуть популярними у поточному весільному сезоні. Крім того, варто визнати, що бордові відтінки пасують не всім молодятам. Так, неправильно підібраний тон піджака нареченого чи помади його другої половинки може зробити колір обличчя тьмяним та нездоровим, що відобразиться і на весільних світлинах.

У 2017 році будуть популярними камерні весілля, де запрошені будуть знайомі між собою. На такому святі буде легко створити особливу теплу атмосферу. Чого не скажеш про великі весілля. багатьом молодятам хочеться, аби про їхнє щастя дізналось якомога більше людей, тому й запрошують на урочистість сотню або й більше гостей. Проте такі свята посідають одне з головних в списку антитрендів поточного весільного сезону. Молодятам, які вирішили пов’язати свої долі цьогоріч, варто відмовитись від розкішних весіль з пишним бенкетом, дорогим декором та великою кількістю запрошених. Натомість перевагу краще надати невеличким святам, на які буде запрошено лише найближчих людей, тих, поруч з ким вам по-справжньому комфортно. Крім того, актуальними у 2017 році будуть весілля на двох. Як влаштувати урочистість тет-а-тет ми писали в одному в наших минулих матеріалів. Крім того, розкішні готелі та ресторани як майданчики для святкування поступляться місцем природі або заміським будинкам.

Event-agency "Драбина"

Непопулярними у поточному весільному сезоні будуть і темні відтінки в оформленні урочистостей. Тому чорний, коричневий, насичений синій, бордовий, темно-сірий варто залишити на інший час. Відмовитись молодятам 2017 варто і від холодного металічного блиску в декорі, якій був актуальним минулого року на весіллях у таких стилях, як індастріал і лофт. Як ми вже писали у попередній частині статті, цього року молодята більше тяжітимуть до природи, а от від урбаністичних мотивів відійдуть. Весілля на природі, різні відтінки зеленого кольору, легкість і повітряність – ось на що треба орієнтуватись закоханим парам, які вирішили одружитись саме у 2017-му. До речі, немодними у поточному весільному сезоні будуть і акварельні урочистості – повна протилежність весіль у насичених темних відтінках.

Якщо говорити про образ головної героїні свята кохання, то нареченим 2017 варто відмовитись від «голих» весільних суконь. Не завжди доречна оголеність встигла намуляти очі всім у минулому році, тому цей тренд успішно забудеться до кращих часів. Актуальними цьогоріч будуть сукні з високими комірцями у стилі вбрань вікторіанського періоду. Крім того, дівчатам, що виходять заміж у 2017-му, варто придивитись і до суконь-конструкторів, які цьогоріч приємно дивують своїм розмаїттям. До речі, немодними у 2017 році будуть не тільки голі сукні, а й голі торти – десерти, які не покриваються кремом зверху, натомість вони прикрашаються квітами, ягодами чи іншим підходящим декором.