Чому б і не влаштувати різнокольорове свято, якщо наречений з нареченою захоплюються образотворчим мистецтвом? Лишень уявіть — безмежжя фарб, здатне втілити найбожевільніші ідеї щодо декору, весільного вбрання, конкурсів та фотосесії. Щоб облаштувати веселкове весілля не потрібно звертатись до агенції — кілька друзів, власна фантазія та вправні руки здатні створити диво!

Арт-фотосесія

Запрошення для гостей

Строгого дрес-коду для арт-весілля не існує, проте молодятам необхідно повідомити гостей про тематику свята заздалегідь. Найкраще із подібним завданням впораються листівки, виконані в акварельному стилі. Виготовити їх доволі легко — знадобиться художній папір для акварелі, власне акварельна фарба, пензлик та вода. На заготовці вималюйте за допомогою пензля та води пляму довільної форми, а потім проводьте лінії аквареллю — кольори самостійно поєднаються та створять цікаві візерунки. Коли запрошення висохне, видрукуйте на ньому текст та імена гостей на принтері, або ж напишіть від руки чорнильною ручкою.

Акварельне запрошення

Декор бенкетного залу

У пригоді стануть абсолютно всі художні атрибути — олівці, вугілля, пензлі, тюбики із фарбою, палітра, мольберти та інші. Поєднайте центральну квіткову композицію із кольоровими олівцями, іменні картки гостей створіть у формі палітри, на стінах або у фото зоні розташуйте порожні рами для картин. Низ білих скатертин забарвте яскравими кольорами, проте не перенасичуйте простір кольоровими елементами. Основним акцентом зробіть весільний торт, розмальований за мотивом відомої або улюбленої картини.

Декор весілля - олівці

Молодята

Необов’язково відмовлятись від білосніжної сукні на користь екстравагантного вбрання — достатньо підібрати тематичний букет та бутоньєрку. Різнобарвний весільний манікюр та розмальовані черевички підкреслять вподобання дівчини. Образ нареченого чудово доповнить кольорова краватка або нашийна хустина, олівець у кишені піджака або навіть яскраві шнурівки.

Черевички для нареченої

Книга побажань

Фарби, пензлики та велике чисте полотно — ось і все! Дозвольте гостям пофантазувати та написати або намалювати у довільній формі побажання. Дорослі не менше за дітей полюбляють фарби — ви здивуєтесь наскільки зосереджено та акуратно друзі та близькі вимальовуватимуть кожну літеру. А загальне фото на фоні готової картини додасть ще трішки сяйва до незабутнього святкування.

Книга побажань - палітра та фарби