Ідеальний весільний макіяж саме для вашого тону шкіри

250

Коли доводиться приймати рішення про колір весільної палітри, нареченій слід завжди починати з її власних кольорових гам і тих, які їй найбільше пасують. Також слід брати до уваги колір сезону. Важливо розглянути як основні кольори, так і супровідні, які будуть доповнювати і підкреслювати риси нареченої.

Визначте тон вашої шкіри

Як тільки справа доходить до будь-якого виду макіяжу, а не лише весільного, жінка повинна знати, які кольори пасують їй найбільше, які з кольорів підходять її тону шкіри і зроблять очі виразнішими. Питання полягає у визначенні тону шкіри людини – теплого чи холодного.  Якщо ви не впевнені,  які кольори вам підходять, спробуйте різні відтінки, які ви зможете включити у весільний макіяж.  Найкращий вибір впаде на ті кольори, які виділять очі та підкреслять шкіру.

Підказка:

Ви не знаєте, теплого чи холодного тону ваша шкіра? Просто прикладіть до обличчя шматки срібної та золотої тканин і побачите, яка з них вам більше пасує. Та, яка підходить вам, повинна  додати шкірі блиску, підкреслити колір очей і виділити колір шкіри, тоді як неправильний тон зробить вас блідими і безбарвними.

Пора року теж має значення

Кольори вашої палітри завжди повинні належати до “теплих” або “холодних” тонів, які можуть включати велике різноманіття відтінків. Візьміть до уваги кольори тієї пори року, у яку ви одружуєтесь. Якщо весілля восени, то золотий і бронзовий кольори є популярним вибором, у той час як взимку переважають відтінки синього і фіолетового.

Дотримання весільної формальності

Загальна формальність весілля та його стиль повинні також відігравати важливу роль в прийнятті рішення про кольори весільного макіяжу.  Наприклад, до святкуванні в тонах «садового весілля» пасуватимуть натуральні тони і легкий макіяж, в той час як формальне весілля вимагатиме більш яскравого макіяжу очей і насиченішого кольору губ.

Холодний тон макіяжу.   

Нареченим з холодним тоном шкіри підійдуть відтінки синього і фіолетового, також деякі відтінки рожевого, червоного і сріблястого.

Шкіра – основа під макіяж і маскуючий олівець повинні бути рожевими або кольору слонової кістки.

Очі –  відтінки синього, деякі відтінки коричневого, бузкового та рожевого. Також ванільні відтінки, такі як слонова кістка добре підкреслять вашу вроду. Макіяж з ефектом «димчастих очей» ідеально підходить для холодного тону.

Губи –  будь-який колір від яскраво-червоного до ніжно-рожевого пасуватиме холодному тону, але деякі коричневі відтінки можуть зробити обличчя однорідним. Тому вибір натурального кольору губ повинен більшою мірою падати на рожеві та червоні відтінки.

Щоки –  рум’янець рожевих відтінків.

Теплий тони макіяжу.

Нареченим з теплим тоном шкіри гарно підходять наступні кольори: тепло-коричневі, помаранчевий, персиковий, кораловий, жовтий, деякі відтінки зеленого, червоний, бронзовий і золотистий. Такі наречені виглядають приголомшливо і в природніх та нейтральних тонах, які  пасують до оформлення весілля в природніх спокійних кольорах.

Шкіра – основа під макіяж і маскуючий олівець на основі бежевого або жовтого кольорів найкраще підходять для теплих тонів шкіри.

Очі – відтінки зеленого, помаранчевого та червоного, всі відтінки коричневого, персиковий, кораловий. Чорна та коричнева туш і олівець для очей підходять найбільше.

Губи – теплі відтінки коричневого, насичено-червоні або бронзові і золоті, але для сміливіших кольорів можна обрати темно-червоні або палаючо-помаранчеві відтінки.

Щоки – персиковий або кораловий рум’янець найкраще підходять для теплого тону шкіри.