Біогель для нігтів: особливості та переваги

72

Нарощування нігтів – популярна процедура, яка допомагає підтримувати в порядку руки без особливого клопоту, поєднується з різними варіантами дизайну, від повсякденних до урочистих. Також це відмінний спосіб екстреного моделювання, якщо нігтики короткі або слабкі, а у вас має бути важливий захід. Але, на жаль, бувають випадки, коли і нарощування не вихід. Занадто проблемні нігті можуть розшаровуватися, травмуватися під штучним матеріалом і в процесі його зняття. А навіть найміцніші, потребують періодичного відпочинку. Якраз для таких випадків підійде процедура нанесення біогелю.

Що таке біогель?

Це новинка на манікюрному ринку, яка істотно відрізняється від інших матеріалів. Пластичний гель зі смоли тикового дерева абсолютно нешкідливий для нігтьової пластини, дозволяє формувати гарну архітектуру. За посиланням можна подивитися подібний манікюр alae.com.ua/poslugi/manikur. Серед переваг матеріалу також:

  • універсальність;
  • гіпоаллергенность;
  • еластичність;
  • наявність протеїну в складі.

Остання особливість робить його навіть корисним, оскільки протеїн живить і зміцнює натуральні нігті, сприяє їх росту.

Особливості використання

Як і будь-який скульптуруючий матеріал, біогель вимагає від майстра певної кваліфікації. Але працювати з ним не складніше, ніж з акрилом або звичайним гелем, навіть простіше. Перед нанесенням не потрібно робити запил нігтя – досить виконати європейський або обрізний, апаратний манікюр. Біогель швидко полімеризується в ультрафіолетовій лампі, але для зняття засобу не потрібні агресивні речовини. Рідина для зняття просто розм’якшує старий шар, і він легко знімається апельсиновою паличкою або силіконовим пушером.

З біогелем можна наростити нігтьову пластину потрібної довжини і форми, при цьому вона буде виглядати максимально природно. Завдяки еластичності носити такі нігті набагато комфортніше, в тих випадках, де акрил ламається, цей матеріал легко гнеться. Ще один бонус всім любителькам доглянутих ручок – нігтики не потребують відпочинку від біогелю, а значить, ви можете носити манікюр стільки, скільки хочете. Звісно, не забуваючи про своєчасність корекції. Також він підходить для оформлення нігтів під час відпочинку від акрилу або звичайного гелю. Протеїн в складі тільки зміцнить втомлені нігті і зробить їх сильнішими. Тож обов’язково поцікавтеся у свого майстра про наявність і доступність такої універсальної процедури.