Незважаючи на те, що вбрання подружок нареченої є традицією, яка прийшла до нас із Заходу, рік за роком її все частіше притримуються й на українських весіллях.  Якщо грамотно підійти до питання вибору суконь, для кожного свята неодмінно знайдеться свій варіант. Сьогодні ми поговоримо про головні тенденції в образах дружок  і поділимося таємницями вибору вбрання для них.

Сьогодні у весільному тренді класичний для західних церемоній варіант – дружки в однакових вбраннях. Варто зазначити, що саме однакові сукні мають найкращий вигляд на фото.  Проте, підбираючи однакове вбрання, все ж слід брати до уваги особливості кожної з дівчат: колір волосся, очей та шкіри. Такі плаття для дружки на весілля можна придбати у магазині коктейльних суконь, або ж, якщо подружок багато, закупити підхожу тканину та пошити на замовлення.

Трохи демократичніша варіація цього тренду – це однаковий колір та тканина, але різний фасон суконь. Проте варто взяти до уваги, що таке вбрання вже напевно доведеться замовляти в ательє або у майстрині. В такому разі збережеться цілісність образів дружок на фото, але кожна з дівчат зможе врахувати особливості своєї зовнішності і підібрати плаття, яке пасує саме їй.

Різні фасони й тканини, різні аксесуари, але однакова кольорова гамма. Необов’язково одягати весільних подружок однаково. Можна надати ім свободу вибору, поставивши лише одну умову – вбрання мають бути в одній кольоровій гаммі. Таким чином, не тільки кожна з подружок буде задоволена своїм виглядом у важливий день, а й сукні будуть пасувати одна одній за кольором. Поєднати образи дружок допоможуть, наприклад,  однакові букети, паски та браслети.

Останнім часом дуже популярними стали так звані сукні-трансформери, які відрізняються від інших невисокою ціною та зручністю. Зазвичай такі плаття для дружок на весілля виготовляються з еластичної тканини, а тому не потребують, щоб їх  підганяли по фігурі. Крім того, завдяки різноманіттю способів, якими можна одягти сукню-трансформер, дівчата зможуть залишити це вбрання у своєму гардеробі і після свята.

Якщо немає можливості придбати для всіх подружок однакове вбрання, можна об’єднати їхні образи за допомогою аксесуарів: капелюшків, браслетів, пасків та букетів.  Зазначимо, що створити свої образи дружки можуть і самостійно: напевно в їхньому в гардеробі знайдуться сукні в одній кольоровій гаммі.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Прокат плать для дружок.Колір МАРСАЛА. 3 шт .
    Універсальні, під поясок. Легкі, вільного крою – дуже зручні. Взагалі не мнуться,що важливо для фотографій. Зверху дороге кружево спереду і на спинці.
    Київ, Луцьк, Вінниця,Рівне

    • Привітик
      Де можна приміряти платтячко марсала?!

Comments are closed.