Одними з найбільш очікуваних та бажаних привітань на будь-якому весіллі є слова подружок нареченої.  Тому й підготуватись до виголошення промови слід заздалегідь, адже від хвилювання імпровізація може бути не надто успішною. Сьогодні ми розповімо, якими саме мають бути тости на весілля від дружки.

«Любі молодята! Щиро вітаю вас з днем створенням нової родини. Найчудовіше, що є у світі, – це кохання і дружба. Бажаю, аби ваше кохання було так само довгим, як ваше щасливе життя. Пам’ятайте, що тепер ви почали нести відповідальність не тільки одне перед одним, але й перед нами, вашими друзями, адже ми підтримали вас у бажанні пов’язати свої долі. Бажаю вам виростити щасливих дітей, стати для них найдобрішими та наймудрішими батьками. В добру путь! Гірко!»

Також сьогодні популярні тости на весілля від дружки з гумором: «Поважні гості! Зверніть свою увагу на анатомічну особливість нареченого: його серце знаходиться не з лівого боку, як у всіх нас, а справа – там, де зараз сидить його кохана. Саме вона стала не лише його дружиною, а й його серцем та душею. Хочу побажати, аби цей анатомічний феномен зберігся назавжди і забезпечив подружжю щасливе родинне життя. Піднімемо бокали за їхній добробут!»

Тости дружки на весілля