В останні роки ранок нареченої перетворився з повних хвилювання і поспіху кількох годин у приємний час перед одним з найважливіших в житті кроків. Це чудовий шанс не тільки гарно провести ранок з подругами та рідними, а й провести чудову фотосесію, результати якої радуватимуть око навіть тоді, коли спогади про цей особливий день потроху стиратимуться з пам’яті. Якщо раніше щасливі наречені проводили початок дня в халатиках чи навіть нічних сорочках, то зараз з’явились спеціальні будуарні сукні, які дають можливість дівчатам відчути себе справжніми принцесами. Саме цьому вбранню і буде присвячена наша сьогоднішня стаття.

Що таке будуарна сукня

Будуарні сукні з’явились відносно недавно, але вже встигли завоювати популярність серед дівчат. Цікаво, що  попитом таке вбрання користується не тільки у наречених, але й майбутніх мам, які хочуть провести фотосесію у період вагітності, а також інших дівчат, які хочуть отримати ніжні і витончені фото. Будуарні сукні одягаються на білизну і являють собою вбрання, пошите з легкої, майже повітряної тканини з додаванням різноманітного декору на кшталт мережива, вишивки та орнаментів. Взагалі таке вбрання дуже нагадує весільну сукню, але воно більш відверте і спокусливе. Ви можете обрати будуарну сукню не тільки потрібного вам фасону, але й відтінку. Влаштувати ранкову фотосесію у такому платті варто хоча б для того, щоб переконатись у власній звабливості.

Як обрати

Велика кількість моделей та кольорів  – серед такого розмаїття ви неодмінно знайдете будуарну сукню саме для себе. Обираючи відтінок цього спокусливого вбрання, в першу чергу варто звернути увагу на його відтінок. Вибирати його варто в залежності від тону вашої шкіри. Найбільшою популярністю серед наречених користуються будуарні сукні таких кольорів, як шампань, айворі та слонова кістка. Але якщо в цей вам хочеться більш яскравих відтінків, немає сенсу собі відмовляти. Так, дизайнери продумали вбрання у кольорах рожевий кварц, тіффані, морська хвиля, пудровий та інші. Сьогодні можна купити навіть чорну будуарну сукня, яка, між іншим, має напрочуд елегантний вигляд. Тож обирайте те, що вам більше до душі!

Зважати при купівлі варто і на стиль вашої майбутньої фотосесії. Що це буде – ранкові посиденьки з подругами за чашечкою кави чи, можливо, спокуслива будуарна фотосесія, призначена тільки для очей вашої другої половинки? В першому випадку ви можете обрати майже непрозору сукню, яку інколи можна сплутати з весільною. В другому випадку можна надати перевагу прозорій та відвертій сукні. А який матеріалу ви оберете для своєї будуарної сукні? Сьогодні можна купити вбрання як з фатину та шифорну, так і з шовку та ніжного мережива.

Створюємо образ та антураж

Коли будуарна сукня і комплект білизни буде куплені, залишиться тільки обрати зачіску та макіяж, які пасуватимуть до такого вбрання. Оскільки мова йде про ранкову фотосесію, від насичених та темних кольорів у макіяжі варто відмовитись на користь природних тонів. Стосовно зачіски зауважимо, що складні композиції з волосся варто залишити на інший випадок, а для такого моменту якнайкраще підійде розпущене волосся з легкими хвилями. Крім того, варто створити і гідний такої фотосесії антураж навколо. Так, необов’язково проводити таку зйомку на ліжку (хоча це теж варіант) – приміщення з каміном або простора, декорована квітами, кімната в світлих тонах будуть ідеальними. Крім того, багато наречених проводить свій ранок у готельних номерах і там же влаштовує ранкову фотосесію. Ще одним варіантом може бути фотостудія в потрібному вам стилі.