На вашу думку, що є безумовним свідченням нового життєвого статусу нареченого та нареченої  після весілля? Звичайно, це обручки молодят, які обирають не з меншою ретельністю, ніж святкове вбрання. Весільна сукня залишиться на поличці шафи, а чудова каблучка милуватиме око та нагадуватиме про нову неймовірну сторінку сімейної історії. У пошуках неперевершених витворів, ми звернули свою увагу на ювелірний дім Carrera Y Carrera. Понад 125 років Carrera Y Carrera входить до переліку 30 найкращих світових ювелірних брендів. Завдяки унікальному стилю, майстерності дизайнерів, тонкого поєднання металу та дорогоцінних каменів іспанський ювелірний дім став іконою стилю. “Класика” – не зовсім точне слово, для того, щоб охарактеризувати відомий бренд, адже популярність завдячує креативності та адаптації до нових тенденцій.

Серед інших ювелірних марок Carrera Y Carrera вирізняється тим, що володіє унікальною технологією матового напилення. Завдяки цьому, прикраси отримують ефект теплого сяйва, а також чіткість кожної окремої деталі тонкої роботи майстрів. Звичайно, що секретом володіють лише члени сім’ї Каррера. Кожний виріб сповнений натхнення, отриманого від глибокого захоплення почуттями кохання та пристрасті. Маленька майстерня Саторіо Каррера у Іспанії залишилась в далекому минулому. Послугами ювелірного дому Carrera Y Carrera користуються зірки світового рівня: Наомі Кемпбел, Вікторія Бекхем, Шакіра, Меріл Стріп, Мерая Керрі та інші. Кожна прикраса виходить у світ обмеженою кількістю екземплярів, а також має свій унікальний код на внутрішній частині.

Відомими та популярними стали колекції Carrera Y Carrera Aqua (Вода), Baile De Mariposas (Танцюючі метелики), Bambu (Бамбук), Bestiario (Бестіарій), Circulos De Fuego (Вогняні круги),  Clasicos (Класична), Mi Musa (Моя муза) та інші. Вартість окремих прикрас коливається від 35 до 120 тисяч гривень. Пропонуємо помилуватися разом витонченими та ексклюзивними ювелірними виробами Carrera Y Carrera.