Весільні фото – одна з найважливіших частин урочистості, адже з роками саме завдяки світлинам ви зможете відтворити свій особливий день до найменших подробиць. Але навіщо молодята влаштовують ще й так звані лавсторі-фотосесії? У сьогоднішній статті ми спробуємо розібратись, чи потрібна така зйомка саме вашій парі і як обрати фотографа, роботи якого не розчарують.

Важливість весільних знімків переоцінити важко: навіть через десятиліття завдяки їм ви зможете пригадати один з найщасливіших днів у своєму житті. Тому професіонала, який вас зніматиме, треба обирати ретельно. Але іноді, навіть проглянувши порт фоліо, почитавши відгуки та поспілкувавшись з фотографом особисто, важко зрозуміти, чи спрацюєтесь ви з ним. Деякі пари, щоб зрозуміти, чи по-справжньому комфортно їм буде працювати з обраним фахівцем, влаштовують передвесільну лавсторі-фотосесію. Крім того, так ви зможете оцінити якість робіт і вже після цього вирішити, користуватись послугами чи ні. Хтось може заперечити, мовляв, навіщо витрачати зайві гроші, якщо весільні витрати і без того великі. Та й перед весіллям важко знайти вільний час на продумування концепції зйомки, ваших з другою половинкою образів, пошук локацій та саму фотосесію. Та навіть попри ці слушні зауваження, переваг лавсторі зйомки куди більше, аніж мінусів.

Окрім того, що ви зрозумієте, підходить вам фотограф чи краще пошукати іншого спеціаліста, ви зможете краще познайомитись з ним, встановити контакт, ому і на весіллі вам буде набагато легше взаємодіяти з ним. Деякі пари розцінюють таку передвесільну зйомку як своєрідну репетицію зйомки весільної. Під час такої фотосесії ви зрозумієте не тільки, як правильно позувати, а й дізнаєтесь по вигідні для вас ракурси. Завдяки лавсторі в день весілля ви з другою половинкою будете впевнено позувати, ви не розгубитесь перед об’єктивом, як це часто буває. до речі, якщо ви знайдете насправді хорошого фахівця, вам не одведеться самим продумувати ракурси та позиції – він все вам підкаже.

Найчастіше молодята обирають місце лавсторі фотосесії залежно від пори року. Так, в теплий сезон більшість пар замовляють зйомку на свіжому повітрі. Варіантів безліч: парк, ліс, морське узбережжя чи міські джунглі – обирайте те, що вам більше до душі! Якщо ж ви запланували весілля, а отже і передвесільну фотозйомку на морозну пору року, краще перенести процес до теплої й затишної фотостудії. Сьогодні зовсім не важко обрати чудову інтер’єрну студію, яка підійде під загальну концепцію фотосету.

Заздалегідь варто продумати тему зйомки. Що це буде – побачення, пропозиція руки та серця чи звичайна прогулянка мальовничими місцями? Незважаючи на ваш вибір, цікавих та насичених кілька годин вам гарантовано – ви не тільки позбавитесь сором’язливості перед камерою, а й чудово проведете час з коханою людиною. Часто молодята використовують світлини з лавсторі фотосесії для оформлення весілля або демонструють у вигляді слайд-шоу під час одного з етапів святкування. Така фотосесія – це не просто зйомка, це можливість закарбувати щирі емоції та почуття та фото. При правильному підході вам захочеться прикрасити стіни  своєї вітальні не тільки весільним світлинами, а й знімками з лавсторі фотосесії. Подібна зйомка – це чудовий шанс розповісти історія вашого знайомства, розвитку стосунків та, нарешті, рішення створити родину. Тож чи варто відмовлятись від такої унікальної можливості? А якою буде відповідь на питання про те, чи потрібна передвесільна фотосесія, саме для вас?