Андрій Човган та Валентин Котик

526

Кожен з нас рано чи пізно опиняється перед вибором ведучого для різних дійств – весілля, дня народження, випускного та ін. Ми хочемо, щоб ви зупинились саме на НАЙВЕСЕЛІШОМУ ДУЕТІ ВЕДУЧИХ міста Тернополя (або ж і за його межами), які знаю, як знайти підхід до будь-якого виду компаній на будь-якому святкуванні.
Дует брав участь у телевізійних проектах, десятках весіль, сотнях концертів та просто у незлічимій кількості вечірок, презентацій та різнотипних дійств.
Неординарний підхід до будь-якого свята – саме те, що Ви шукаєте? Ми здивуємо Вас оригінальністю, яскравістю та неповторністю — риси, якими характеризують цей дует, можна перелічувати ще довго. Хлопці мають за плечима співпрацю з числом популярних людей світового та українського шоу-бізнесу: In-Grid (Італія), Тіматі, Tom Boxer & MORENA (Румунія), Fly Project (Румунія), з СКРЯБІНОМ (Україна), І. Дорном (Україна), Грін Грей (Україна), The HARDKISS (Україна), Кіше (Україна), співачкою Альоша (Україна), групою А.Р.М.И.Я (Україна), Гаріком Бірча «ВІТАЛЬКА»(Україна), Владом Дарвіном (Україна), Дядею ЖОРОЮ (Comedy Club UA), телепроектом ДУРНЕВ +1 (Україна, телеканал ТЕТ), Олегом Кензовим (Україна) та іншими.
Представники сильної статі, які колись зводили з розуму любителів КВК, створили дует для того, щоб перенести Ваше свято на новий рівень.
Даний дует знає, як зробити Ваше свято вражаючим та незабутнім для всіх присутніх.
Не вагайтеся! Телефонуйте нам і ми зможемо обговорити всі деталі, які Вас цікавлять.

Контактна інформація:
Телефон: +38 (097) 13 26 522
Соціальні мережі: vk.com/mc_andrea
Контактний Email: chovgan.andriy@gmail.com
Сайт: vedychi.wix.com/vedychi