Скільки б весільних підрядників не задіяли у підготовці до свого особливого свята молодята, у цей період важко обійтись без допомоги та підтримки близьких людей. У сьогоднішній статті мова піде про друзів нареченого, які під час організації весілля та на самій урочистості можуть стати справжньою опорою пари, яка вирішила одружитись. Бажаємо приємного читання!

На сучасних весіллях друзі нареченого – це не просто люди, які можуть поїхати за алкоголем, якщо той раптово закінчиться, чи слідкувати за тим, аби всі запрошені танцювали та веселились – тепер вони є важливою частиною виїзної церемонії та самого весілля. Так, не тільки подружки нареченої можуть бути одягнені в одному стилі – друзі жениха зазвичай теж не відстають. Вони одягаються так, аби створити гарну картинку на урочистості та підтримати обраний молодятами стиль свята. Неодмінним обов’язком друзів нареченого є і організація холостяцької вечірки. Найчастіше її стиль та місце святкування, якщо це вечірка-сюрприз, обирає головний шафер, а інші друзі допомагають йому у плануванні та підготовці цього свята. Хлопці, які організовують останній для жениха вечір у якості неодруженого хлопця, повинні пам’ятати, що влаштовувати святкування  у переддень весілля – не найкраща ідея, адже воно може видатись настільки бурхливим, що ані головний герой майбутнього свята, ані його друзі не встигнуть прийти у форму.

Зазвичай саме на друзів жениха покладається така функція, як слідкувати за тим, аби жоден гість не сумував на цьому святі, адже у ведучого просто не вистачить на всіх часу. Між тим від того, наскільки весело було гостям на святкуванні, залежатиме їхнє загальне враження від весілля. крім того, допомогти молодятам друзі нареченого можуть і на етапі підготовки цього особливого свята. Так, вони можуть привести весільний торт від кондитера до місця бенкету. Незайвим буде у день весілля забрати вже готовий букет нареченої у флориста  привезти його до її дому. Якщо не вистачатиме рук для прикрашання весільної зали під керівництвом декоратора, не соромтесь попросити про це своїх друзів. Якщо ж це ваш друг незабаром грає весілля, не забудьте пропонувати свою допомогу навіть в тому разі, якщо вас про неї не просять – можливо, молодята думають, що зайняті тощо.

Крім того, саме друзі нареченого можуть замовити і забрати у флориста весільні бутоньєрки. Але, замовляючи ці невеличкі аксесуари, варто попередньо обговорити їхній стиль та вигляд з  молодятами. Адже навіть такі, здавалось би, дрібнички повинні підтримувати загальну концепцію урочистості. До речі,зазвичай для складання квіткової композиції нареченої  та бутоньєрок обирають  одного флориста. Часто компанія друзів нареченого займається і вирішенням такого питання, як кортеж. Попередньо слід дізнатись у пари, які саме та скільки автомобілів вони хочуть бачити на своєму весіллі, і тільки тоді починати шукати ідеальний для цього свята транспорт.

Саме друзі нареченого та подруги його другої половинки повинні першими почати танцювати. Так, деякі сором’язливі гості ніколи не погодяться першими вийти на танцпол, але коли вони побачать як весело молодятам та їхнім друзям, обов’язково приєднаються до них. І, звісно ж, тости! Друзі нареченого зазвичай вміють їх виголошувати. Якщо ви збираєтесь на весілля свого друга, постарайтесь підготувати небанальну промову, яка зацікавить всіх присутніх. Можете, наприклад, згадати веселий випадок з дитинства чи юності, сказати кілька теплих слів і завершити все дотепних і, головне, доречним на весіллі жартом.