Справжнім почуттям неможливо знайти грошовий еквівалент, адже так? В цьому нас неодноразово переконують сторінки улюблених книжок, слова ліричних пісень та кадри популярних мелодраматичних стрічок. Кожна дівчинка із дитинства мріє про власного героя та безмежне кохання, а все інше – то тлін. Проте, дехто вважає, що інтимний момент пропозиції руки та серця повинен приголомшити не лише обраницю, але й весь світ. Саме так – маємо на увазі відомих людей, які впевнені, що вартість каблучки рівна вартості почуттів. Отож, парад найдорожчих каблучок оголошується відкритим!

2 000 000$

Кім Кардаш’ян отримала каблучку із діамантом у 15 карат від Кенні Уеста, створену Лорейн Шварц. Дівчина вже довела, що не любить дрібнички – кілька років тому їй зробив пропозицію Кріс Хамфріс із каблучкою ідентичної вартості. Проте, на згадку Кім її не залишила і продала на аукціоні за 800 000$.

2 500 000$

Енріке Іглесіас зробив чудовий подарунок своїй подрузі – Анні Курніковій. Рожевий діамант в 11 карат зручно вмостився на руці щасливої обраниці.

2 500 000$

Кетрін Зета-Джонс стала власницею каблучки із діамантом у 10 карат. Пропозиція була зроблена закоханим до безтями Майклом Дугласом. Аплодуємо творцю каблучки із огранкою “маркіза” – Фреду Лейтону.

3 000 000$

Багатій Дональд Трамп обрав дещо недорогу каблучку, в порівнянні із загальним капіталом. Він зробив пропозицію Мелані Кнаусс, залишивши на згадку про чудову подію діамант у 15 карат.

4 000 000$

Блакитний діамант у 8,5 карат отримала Дженіфер Лопес від Марка Ентоні. Після розлучення вона довго не могла наважитись його продати – а хто б наважився?

4 060 000$

Діамант у 10,47 каратів був подарований князем Монако Ренье ІІІ його дружині – Грейс Келлі. Ювелірний шедевр від Cartier з часом став частиною історії європейської монархії. Дехто вважає, що виставлена на аукціоні каблучка, перевершила б свою вартість у кілька разів.

4 700 000$

Періс Хілтон була власницею приголомшливої каблучки – діамант у 24 карати, поєднаний із білим золотом. Пропозиція була зроблена грецьким міліардером Перісом Латсісом. Світська левиця не залишила каблучку на згадку – після закінчення стосунків виставила на аукціон, а отримані гроші пожертвувала в благодійний фонд.

5 000 000$

Від Джей Зі Бейонсе отримала платинову каблучку. Діамант у 18 карат має гарну восьмигранну форму та блискуче пасує співачці. Чудовий вибір для ідеальної дружини.

8 800 000$

Найдорожчу каблучку у світі отримала Елізабет Тейлор від Річарда Бартона. Діамант у 33,19 карат наділений ідеальною формою. Першочергова вартість каблучки складала 4 400 000$, проте остаточну цінність закріпив аукціон 2011 року.