Не секрет, що кожна пара молодят прагне, аби їхнє весілля було насправді казковим та пройшло без різноманітних неприємностей. Тому дуже важливо знайти вірного союзника та друга в особі професійного ведучого свята. Протягом всього вечора саме ця людина буде відповідати за гарний настрій головних героїв церемонії та їхніх гостей, тому у сьогоднішній нашій статті ми розповімо, яким має бути ідеальний ведучий на весілля.

В першу чергу хороший конферансьє має враховувати інтереси молодят і задавати бенкету доброзичливий та веселий настій. Професіонал повинен уміти вправно та з легкістю долати підводні камені, які часто псують святкування, – нудьгу, сварки, незадоволення, претензії, а іноді навіть бійки.

По-друге, ведучий весілля – це ще й помічник. За традицією головним розпорядником свята є батько нареченого. Саме він запрошує гостей до столу, виголошує перший тост. Тож, якщо ви плануєте дотриматись цього обряду на своїй церемонії, ведучий може виконати роль помічника, який в потрібний момент підтримає молодят та розпорядника, а також не дасть розгубитись гостям, які виголошують тост.

Крім того, ідеальний ведучий весільних церемоній повинен бути тактовним і стриманим. На весіллях завжди лунає велика кількість побажань та тостів, найчастіше – саме з вуст ведучого. Гарний конферансьє завжди знає, коли потрібно заповнити незручну паузу, а коли варто промовчати і виявити тактовність та повагу до запрошених. Є цілий список тем, яких ніколи не повинен порушувати ведучий весіль, зокрема: гроші, витрачені на організацію весілля, скоре поповнення родини, перша шлюбна ніч, рішення «нарешті одружитись», розлучення тощо.

Також хороший конферансьє завжди має здібності психолога, він ненав’язливий, спостережливий та проникливий. Він завжди відчуває настрій свята, в змозі передбачити реакцію гостей на свою програму і ніколи не змушує брати участь в конкурсі чи постановці гостя, який не хоче цього робити.

Ще одна якість, якою неодмінно має володіти професійний ведучий, – це вміння імпровізувати та викручуватись з майже будь-якої ситуації. Головне – це вчасно зорієнтуватись, не розгубитись, а також налаштувати на правильний лад молодят і гостей. Для цього знадобиться не тільки досвід подібної діяльності, а й творчий підхід та хороша фантазія.

Описуючи ідеального конферансьє, не можна не  згадати і про такі важливі якості, як ввічливість та приязність. Гості можуть бути різними – від сором’язливих до відверто капризних, але до кожного з них професіонал повинен уміти знаходити свій підхід. Крім того, саме ведучий має подбати про те, аби ніхто з запрошених не почувався зайвим на весіллі.

7 якостей хорошого ведучого весільПідсумовуючи все сказане вище, додамо ще одну якість професійного ведучого – універсальність. Гарний конферансьє при необхідності заспіває й станцює, проведе конкурс і заведе публіку, виголосить тост. Це зазвичай харизматична людина, за якою цікаво спостерігати. Така людина в змозі зацікавити як молодих гостей, так і літніх запрошених.