Весільний гороскоп на 2014 рік Риби

354

Початок 2014 року окреслить присутність войовничого Марса у гороскопі риб. В сфері кохання у цей період грядуть зміни: посилення пристрасті і бажання близькості – якщо ви одружені; розквіт привабливості, сіяння внутрішньої та зовнішньої краси – якщо ви одинокі. Але цей час не обійдеться й без «ложки дьогтю»: періодична поява Плутону може погано вплинути на ваші стосунки, а в деяких випадках змусить зробити крок назад, залишивши відносини в нейтральному стані аж до весни. Легкий та невимушений період, в плані почуттів, запланованій зірками на весняний період з квітня по червень. В цей час спостерігається активізація впливу різних планет на інтимне життя Риб. Перш за все варто відмітити богиню кохання Венеру, яка розбудить у вас почуття ніжності та ласки, шарму та сексуальності. А енергічний Марс додасть пристрасті в аромат, витаючий навколо вас. Для одиноких Риб Меркурій створить обставини, при яких «кохання з першого погляду» стане реальністю.

До липня вплив різних планет на любовну сферу життя Риб скоротиться до нуля, і весь літній період ваші стосунки з партнером будуть розвиватися рівно та спокійно. В одиноких Риб все по-іншому, хоча ви й не почуватиметесь щасливими, багато нових знайомств і зв’язків будуть чередуватися на протязі всього літа, але знайшовши “свою” людину є загроза все зіпсувати.

Ваші стосунки в кінці року будуть розвиватися рівномірно, але природою заложено те, що Риби очікують від своїх партнерів занадто багато. Не дивуйтесь, якщо ваша поведінка, точніше капризи, в період з вересня по грудень, породить непорозуміння в інтимній сфері. В цей час ви повинні бути більш реалістичними і навчитися цінити заслуги вашого партнера.

Гороскоп Овен
Гороскоп Телець
Гороскоп Близнюки
Гороскоп Рак
Гороскоп Лев
Гороскоп Діва
Гороскоп Терези
Гороскоп Скорпіон
Гороскоп Стрілець
Гороскоп Козеріг
Гороскоп Водолій
Гороскоп Риби