Весільний гороскоп на 2014 рік Телець

274

Початок 2014 року в сфері любовних відносин буде дуже сприятливим для Тельців. Поява Урану в любовному секторі Тельців, зробить їх не тільки дуже вимогливими до свого партнера, але наділить можливістю робити такі вчинки, на які за звичайних умов Тельці навряд чи згодились піти. Для одиноких представників знаку Телець, цей період буде схожий на постійну зміну декорацій – нові зустрічі, нові знайомства і побачення на фоні постійного і безупинного пошуку ідеального партнера.

З приходом весни розтопиться і зимовий холод в серцях Тельців. В душі прокинеться кохання від зимовою сплячки. Богиня кохання Венера, яка з’явиться в цей час в любовному секторі вашого гороскопу, подарує незабутні миті насолоди. Але щастя – не буває вічним і безмежним, навіть при такій прихильності зірок в гороскопі Тельця. Та якщо ваше бажання знайти людину, яка полюбить вас таким, яким ви є, то повірте, ви зустрінете її саме в ці дні.

Якщо ви одруженні, то період з червня по серпень, ще раз доведе правильність вашого вибору і відносини перейдуть на більш високий і гармонійний рівень. Одинокі Тельці потраплять у вир любовних пригод. Кінець літа і початок осені для Тельців будуть обумовлені приємною подією: це може бути зміна сімейного стану, поповнення в сім’ї, а також, що не менш важливо, переосмислення пріоритетів і зміцнення родинних зв’язків.

Після довгого і бурного, в плані почуттів і активності, періоду в амурному секторі гороскопу Тельців, кінець року ознаменується помірними і навіть прохолодними стосунками з партнером. Ближче до кінця 2014 року можна розраховувати на підтримку Меркурія, його позитивний вплив допоможе відносинам цього Зодіакального знаку дивитися на життя в цілому і зокрема на інтимні взаємовідносини з більш оптимістичної точки зору.
Гороскоп Овен
Гороскоп Телець
Гороскоп Близнюки
Гороскоп Рак
Гороскоп Лев
Гороскоп Діва
Гороскоп Терези
Гороскоп Скорпіон
Гороскоп Стрілець
Гороскоп Козеріг
Гороскоп Водолій
Гороскоп Риби