Весільний гороскоп на 2014 рік Водолій

291

Початок року обіцяє дати Водоліям шанс на реалізацію запланованих вами змін в любовний сфері. Для Водоліїв зв’язаних узами серйозних стосунків цей період сприятиме укріпленню вашого союзу. Для одиноких людей пророкується безліч нових знайомств і зустрічей, а значить і можливостей змінити своє життя і знайти ту єдину людину, з якою можна зв’язати своє життя.

Весняне загострення – це наслідок протистояння богині кохання Венери і войовничого Марсу. Цей період характеризуватиметься посиленою чутливістю і пристрастю у стосунках з коханою людиною. Неспокійний Марс не дасть Водоліям спокійного життя, монотонність безслідно зникла, закрутить вас в коловороті яскравих емоцій, почуттів та подій.

Найбільш цікавим і насиченим періодом, в плані урізноманітнення подій на любовному фронті Водоліїв, стане літо. Основною причиною такої різноманітності стане череда планет, які в тій чи іншій степені на любовний сектор гороскопу вашого зодіакального знаку. В той же час не виключений розрив стосунків для тих хто не зміг піти на уступки партнеру, або завищив планку вимог. Але основним подарунком долі для одиноких людей стануть відкриті двері, котрі ведуть тільки вперед, в майбутнє. У цей час у вас є прекрасна можливість зустріти людину, з якою проживе життя в коханні та благополуччі.

Останні місяці 2014 року будуть наповнені ароматом кохання. Не дивлячись на сірість погоди за вікном, в душі Водоліїв пануватиме весна. Цей період в їх житті буде характеризуватися станом постійної закоханості, а фраза “кохання з першого погляду” стане для вас реальністю.
Гороскоп Овен
Гороскоп Телець
Гороскоп Близнюки
Гороскоп Рак
Гороскоп Лев
Гороскоп Діва
Гороскоп Терези
Гороскоп Скорпіон
Гороскоп Стрілець
Гороскоп Козеріг
Гороскоп Водолій
Гороскоп Риби