Велика весільна репетиція!

15

26 квітня вперше в Харкові в рамках проекту «Даруємо весілля мрії» відбулася “Велика весільна репетиція”! Це не весільна виставка і не школа наречених – в ресторані Metropol Park пройшла справжнісінька репетиція весілля для всіх майбутніх молодят 2015! Від планування весільного бюджету до вибору сукні нареченої, від дегустації ресторанного меню від ресторану Metropol Park до вибору шоу-програми і репетиції виїзної церемонії – репетиція вийшла легкою і по-родинному теплою. Хоча по-іншому, напевно, і бути не могло, адже свята, організовані студією сімейних урочистостей “Ідеальне свято” – це завжди легкість, наповнена душевною теплотою!

Велика весільна репетиція! (3)Команда організаторів проекту. Фотограф Максим Столяров

Партнери заходу познайомилися з парами – учасниками проекту, поділилися досвідом у створенні незабутніх весіль, розіграли цінні призи, а саме:

– Проведення виїзної церемонії виграли пари:
1. Дмитро і Лейла
2. Олександр і Анна

– Фотосесію на території заміської садиби «РОДоЛАД» виборола чудова пара Володимир і Ольга.

– Відвідування сауни в заміській садибі «РОДоЛАД» виграв Микола Калита.

І звісно ж, була названа двадцятка пар, які пройшли в одну четверту фіналу і продовжать змагання за головний приз проекту – казкове весілля вартістю 100 000 гривень!   Парам було видано домашні завдання:

  1. У чверть-фіналі учасники повинні презентувати свою пару за допомогою казки (взяти за основу вже існуючу або придумати свою, показати казку удвох або підключити групу підтримки – друзів або навіть професійних артистів – вирішувати парам).
  2. До фіналу учасники мають приготувати фото- або відеозвіт про те, яку добру справу здатна зробити їхня пара, наскільки безскорисливою є майбутня родина (всі справи мають звершитись з 11 по 16 травня парами, які пройшли у фінал, проте нам буде приємно розповісти і про благі діла пар-півфіналістів, якщо вони виявлять таке бажання).

Всім парам команда проекту бажає натхнення і творчих ідей! Ми запрошуємо всіх приємно провести свята та вихідні, відвідавши відбіркові тури проекту «Даруємо весілля мрії», які пройдуть:
4 травня в 14:00 в ресторані «Metropol Park»
10 травня в 14:00 в заміській садибі «РОДоЛАД»
17 травня в 14:00 в заміській садибі «РОДоЛАД» (Олексіївка, 700м. За торговим центром «Магелан»)
Вхід вільний
Подробиці за телефоном: (050) 130 25 75 – організатор.