Зовнішньому вигляду та загальному святковому образу нареченої присвячено безліч матеріалів на сторінках спеціалізованих журналів і сайтів, тоді як про нареченого пишуть не настільки активно. Тому сьогодні ми вирішили виправити ситуацію та присвятити нову статтю важливим чоловічим аксесуарам та розповісти, як з їх допомогою урізноманітнити образ нареченого.

Чоловічі весільні аксесуари (1)
Краватка-метелик

Вже декілька весільних сезонів підряд цей стильний аксесуар не полишає списків найактуальніших святкових трендів. Деякі хлопці відмовляються від використання метелика в якості аксесуару у своєму весільному образі, адже його досить непросто зав’язувати. Проте для таких наречених існують краватки-метелики на застібках. Якщо ж жених не належить до чоловіків, які бояться труднощів, до їхніх послуг класичні метелики-самов’язи, які мають набагато кращий вигляд, ніж аксесуари на застібках. Крім того, такі метелики часто бувають двосторонніми, тому їх можна носити на два боки. Отже, є сенс набратись терпіння та все ж навчитись зав’язувати цей стильний аксесуар. Щодо кольору такого метелика, зауважимо, що він неодмінно має гармоніювати із загальною кольоровою гамою весілля. Якщо ж ви плануєте залишитись вірним традиційним краваткам, варто надати перевагу актуальним в цьому сезоні краваткам-оселедцям чорного кольору.

Бутоньєрки і хустинки

Цьогоріч стилісти радять не використовувати у чоловічому весільному образі аж надто багато аксесуарів, тому нареченому доведеться обирати між бутоньєркою та хустинкою, яку кладуть у нагрудну кишеню. Якому б аксесуару з двох ви не надали перевагу, пам’ятайте, що його колір має пасувати до відтінку краватки-метелика та загальної палітри церемонії. Крім того, варто пам’ятати і про те, що відповідно до етикету, хустинка для нагрудної кишені та краватка або метелик мають бути пошиті з різних тканин, проте співпадати за кольором або візерунком.

Жилети, підтяжки, носки

В минулому весільному сезоні дуже популярними були яскраві жилетки, колір яких не співпадав з кольором святкового костюму нареченого, проте сезон 2015 вніс свої корективи у весільні тренди, і тепер жилет неодмінно має бути такого ж кольору і навіть відтінку, як сам костюм. Майже те саме можна сказати і про ще один стильний аксесуар, який не виходить з весільної моди ось уже кілька років поспіль – підтяжки. У 2015 році стилісти не радять нареченим обирати підтяжки яскравих кольорів, а замість цього надати перевагу аксесуарам під колір штанів.  Тих, кому тенденції цього сезону здаються занадто нудними, поспішаємо розрадити: ви завжди можете одягти яскраві шкарпетки. Цьогоріч весільна мода дозволяє нареченим обирати не тільки традиційні ромби, а й навіть найсміливіші принти. Тому свою неординарну індивідуальність в повній мірі можна проявити саме на цьому аксесуарі.

Додаткові деталі

Симпатичним доповненням до будь-якого весільного аксесуару стане вишивка – на метеликах, краватках, хустинках та навіть на комірцях піджака. Крім того, додати потрібних акцентів до образу нареченого допоможуть стильні запонки та зажими для краваток. Проте всі аксесуари, про які ми розповіли вище, здаються не такими вже й важливими у порівнянні з весільними обручками, адже все інше залишиться лише у згадках та на святкових фото, а обручки будуть з вами все життя. Цього сезону актуальними є аксесуари з білого золота, титану та вольфраму, а також незвичні дерев’яні обручки. Крім того, у тренді різноматні гравіювання на цих прикрасах. Проте пам’ятайте: які б весільні аксесуари ви не обрали, у першу чергу ви маєте почуватись в них комфортно.