Гарбузи, відьми, вампіри, оригінальні солодощі та цікаві костюми – атрибути не тільки запальних хелловінських вечірок, а й тематичних осінніх весіль. Хтось скаже категоричне «ні» святу в хелловінському стилі, адже на таке весілля згодяться лише найсміливіші та трохи авантюрні пари. Звісно ж, ми не пропонуємо вам одягатись в страшні костюми і малювати на обличчі відповідний грим. В сьогоднішній статті ми розповімо, як влаштувати весілля в стилі Хелловін, не впадаючи у крайнощі.

 

Як відомо, кольорова гамма цього свята витримана у властивих осені помаранчево-червоних та жовто-золотих тонах, тому й весілля має бути відповідного кольору.  Крім того, готуючись до свята в хелловінському стилі, можна також використовувати контрастні чорний та фіолетовий. Запрошення на таку колоритну церемонію повинні бути відповідними, тобто стилізованими під Хелловін.  Крім того що листівки можуть бути у формі гарбузів чи осіннього листя, вигадайте оригінальний текст, з якого гості довідаються, на яке саме свято їх запрошують. Не забудьте також попередити їх про дрес-код. Зауважимо, що запрошеним зовсім не обов’язково з ніг до голови одягатись тролями чи вампірами – щоб підтримати загальну тему свята, вистачить і декількох аксесуарів (наприклад, гостроверхого капелюха, плаща чи чарівної палички).

 

Те ж саме стосується і вбрання наречених: ми не пропонуємо молодому подружжю одягатись у стилі сімейки Адамсів чи графа Дракули, та й навряд чи ви захочете сукню основного для цього свята помаранчевого кольору. Сміливі наречені, які не бояться експериментувати, для свого головного дня можуть обрати червону, фіолетову або елегантну чорну сукню, а дівчата, якіим більше до душі класика, можуть вбратись у традиційне біле плаття, доповнивши його чорним мереживом та яскравим букетом у жовто-помаранчевих тонах.  Для нареченого на весілля в стилі Хелловін підійде класичний чорний костюм з краваткою або метеликом, колір яких гармоніюватиме з сукнею нареченої.

Готуючись до весілля в хелловінському стилі, особливу увагу слід надати приміщенню, де буде відбуватись церемонія. Оскільки провідним мотивом цього колоритного свята є містика, то й декор зали має бути відповідним. Зазвичай ставка робиться на чорний та насичений фіолетовий кольори, але, щоб декор не був похмурим, варто розбавити його яскравими помаранчевим та жовто-золотим тонами. Для столів можна використати важкі скатертини та свічі в старовинних свічниках. Стіни прикрашаються пожовклим листям, зображенням гарбузів і кажанів та штучним павутинням.  Частування на хелловінському весіллі також має бути відповідним. Звісно ж, мало хто згодиться подавати їжу у вигляді змій та черепів, а от дати стравам інтригуючі страшні назви – запросто! Не забудьте також і про тематичний торт. Тут все залежить від ваших вподобань і фантазії: можна замовити як десерт у вигляді велетенського святкового гарбуза, так і вишуканий готичний торт з відповідним декором.