Кого з нас не зачаровували оскарівські церемонії, розкішні сукні та червоні хідники? Обравши весілля в голлівудському стилі, ви як мінімум на один вечір матимете можливість відчути себе справжньою кінозіркою. Тож, якщо ви любите увагу, розкіш та блиск – голлівудська вечірка саме для вас! Для початку зазначимо, що таке весілля – сповнене різноманітних дрібничок, а тому потребує ретельної підготовки.

Розпочати приготування до весілля по-голлівудськи варто з запрошень. Оскільки Голлівуд майже у всіх асоціюється в першу чергу з кінематографом, то й запрошення мають бути відповідними. Тільки уявіть, як здивуються гості, коли замість традиційних карток отримають оригінальне запрошення на оскарівську церемонію! Такі тематичні листівки можна оформити відповідною символікою – оскарівськими статуетками, зірками та зображеннями кіноплівки. Крім того, запрошення можуть бути в стилі золотого голлівуду, тобто ретро-листівки у вигляді білетів в кіно. Зазначимо, що такі запрошення, скоріш за все, доведеться робити на замовлення.

Коли клопоти з картками будуть позаду, прийде час для вибору вбрання молодят для весілля у голлівудському стилі. Однією з несумнівних переваг саме такого тематичного свята є те, що наречені, особливо дівчина, не будуть обмежені жорсткими умовами вибору одягу, адже Голлівуд дуже різний, тому й підібрати сукню до душі зможе кожна. Так, наприклад, ви можете вбратись у стилі незабутньої Скарлетт О’Хари – у плаття з жорстким корсетом, яке чудово підкреслює талію, та пишною спідницею у кілька шарів.

Якщо ж вам більше подобається майже аскетичний шик, надайте перевагу сукні «русалка», декорованій напівкоштовним камінням.  Або ж ви можете обрати вбрання в стилі розкішних червоних доріжок – легку струмливу сукню до підлоги, яка вигідно підкреслить фігуру.  Образ справжньої голлівудської діви має бути довершеним, тож зверніть належну увагу ще й на зачіску, макіяж та манікюр.  Щоб підкреслити неперевершеність нареченої, її подружки можуть вбратись у темні сукні, які контрастуватимуть з білим. Наречений також має вибір: він може одягти як звичайний костюм з жилеткою та краваткою, так і елегантний смокінг.  Підбираючи вбрання молодого для весілля в голлівудському стилі, в першу чергу варто орієнтуватись на образ нареченої, адже в цей важливий день молодята повинні мати гармонійний вигляд.

Для атмосфери справжньої голлівудської вечірки і гості повині бути відповідно вдягнені. Не забудьте повідомити їх про дрес-код у запрошенні. В якості весільного кортежу краще надати перевагу ретро-автомобілям або класичному лімузину. Приміщення, в якому відбуватиметься весілля по-голлівудськи, також треба прикрасити у відповідному стилі: зірки, червоні хідники, софіти, оскарівські статуетки, кіноплівка та багато живих квітів.

Жодна весільна церемонія не може обійтись без ведучого, тим більше, якщо мова йде про весілля в голлівудському стилі. Що ж до музичного оформлення свята, то для такої вечірки ідеально підійдуть саундтреки відомих голлівудських фільмів. Гарною розвагою для присутніх буде така собі оскарівська церемонія: виходячи на сцену, кожен з гостей, виголошуватиме побажання молодому подружжю.

Особливого колориту такому весіллю додадуть кілька фотографів, які будуть грати роль папараці, що знімають відому голлівудську пару. Крім того, якщо планується відеозйомка, з її кадрів потім можна змонтувати повнометражний фільм.  Кожне голлівудське свято потребує розкішного фінального акорду, яким може стати, наприклад, феєрверк або вогняне шоу.

весільний феєрверк