Традиція складання квітів у весільний букет з’явилась лише кілька століть тому, але продовжує вдосконалюватись та стрімко розвиватись. Із зміною модних тенденцій та дизайнерських поглядів весільні букети еволюціонували у найрізноманітніші форми, проте ми поговоримо сьогодні про класичний атрибут свята – весільні букети із квітів.

Обрані вами квіти повинні гармоніювати не лише із весільною сукнею, але й загальним оформленням та кольоровою гамою весілля. Візьміть на зустріч із флористом фото свого весільного вбрання, щоб він зміг ідеально підібрати квіти. Зверніть увагу на те, що весільний букет повинен доповнювати сукню, а не різко виділятись яскравою плямою.

Ознайомтесь із різними формами весільних букетів – кругла, каскадна, букет-сфера та ін. В залежності від особливостей фігури, стилю сукні оберіть той варіант, який найбільше пасуватиме. За бажанням ви можете додати декоративні елементи до квітів – стрічки або намистини, створивши індивідуальну форму весільного букета.

Особливою популярністю користуються весільні квіти на власному стеблі. Флористи міцно обв’язують їх стрічками або тканиною, яка по кольору відповідає загальному стилю весілля. Якщо ви обираєте такий стиль букету, впевніться у пропорціональності довжини ніжки – занадто довга вирізнятиметься  та відволікатиме увагу.

Букет нареченої привертає до себе не лише погляди гостей, але й об’єктив фотокамери. Необхідно навчитись правильно тримати весільні квіти – якомога нижче. Хвилювання викликатиме інстинктивне бажання сховатися за букетом, проте не варто цього робити. Положення квітів вище талії візуально розрізатиме фігуру на дві частини, роблячи наречену нижчою.

Весільний букет слід створювати не раніше, ніж за день до весілля. Тримайте квіти якомога довше у воді в прохолодному та темному приміщенні. Попереду чекає не одна година випробування для квіткової композиції – церемонія вінчання, фотосесія, переміщення по місту. Слід тримати весільні квіти завжди у вертикальному положенні, щоб не пошкодити пелюстки, адже вони набагато тендітніші за листя.

Весільні букети (фото)

Скільки флористів – стільки ж ідей, скільки весіль – стільки ж букетів. Неможливо визначитись із почесним званням найкращої квіткової композиції, адже у кожного свої вподобання. Пропонуємо відпочити та помилуватись квітковими шедеврами, які полонили наше серце.