Із самого дитинства ми чекаємо Дня Народження, Нового Року або Різдва, пишемо листи, з надією отримати подарунок. Не став винятком і такий величний день, як весілля, проте він вирізняється складністю вибору – щасливих отримувачів двоє.  Деякі молодята вирішують цю проблему і заздалегідь складають перелік необхідних для них речей, надсилаючи його гостям. Звичайно, це досить логічно, проте сьогодні ми поговоримо про можливість вільного вибору.

[pull_quote_left]
– Ну так що дарувати будемо?
– Можна щось недороге та ефектне…
– 500 доларів – недорого та дуже ефектно.
(Про що розмовляють чоловіки)
[/pull_quote_left]

Дехто вирішує, що найкращим подарунком на весілля стануть гроші і наречена з нареченим придбають самостійно те, що їм сподобається. Проте більшість молодят навіть не пам’ятають, на що витратили подароване і ваша увага залишиться лише ще одним числом серед інших. Справа в тому, що більшість грошей розійдеться на дрібні витрати і врешті-решт нареченим нічого не залишиться на згадку. Якщо ви все ж бажаєте подарувати гроші, знайдіть їм достойне обрамлення – маленьку скриньку або кольоровий конверт із цікавими побажаннями.

[pull_quote_center]
Подарунки потрібно обирати тому, кому вони призначені, а не для того, хто їх дарує.
(Андре Моруа)
[/pull_quote_center]

Найчастіше  ми керуємось власними вподобаннями та обираємо речі, які стали б доречними у нашій домівці. Дамо кілька необхідних порад – якщо ви бажаєте придбати щось із побутової техніки або посуду, врахуйте де в майбутньому проживатимуть молодята. Якщо вони залишаться у спільному будинку з батьками, напевне у них є достатньо необхідних речей. Якщо квартира щойно придбана – вітаємо вас із широкими можливостями варіанта подарунка. При можливості поспілкуйтеся із іншими знайомими гостями, запрошеними на весілля, щоб уникнути дублювання подарунку.

[pull_quote_right]
Кожний подарунок, навіть найменший, стає величним даром, якщо ти даруєш його з любов’ю.
(Д. Уолкот)
[/pull_quote_right]

Більшість наречених, згадуючи свою першу шлюбну ніч, розповідають про те, що провели її розглядаючи та милуючись весільними подарунками. Не стільки важливою була вартість або розмір, скільки натяк на те, що дарувальник із щирістю поставився до його вибору. Найбільше припадають до душі веселі та незвичайні подарунки – сертифікат на стрибок із парашутом, абонемент на сеанс дайвінгу або похід у спа-салон. Ви можете замовити для молодят першу сімейну фотосесію або картку для шопінгу.

Можливо, ви очікували, що ми конкретно вкажемо вам на потрібний весільний подарунок, проте краще скористатися цінними порадами. Не забувайте одну річ – усе, що ви робите, робіть від душі і лише тоді ви отримаєте задоволення та принесете його іншим.