Весілля справедливо називають однією з найкрасивіших урочистостей. Проте краса цього свята полягає не тільки у декорі, місці проведенні, весільній сукні та святковому торті, а й насамперед в тому, наскільки впевнено себе почувають головні герої цього дня. На цій події всі погляди будуть звернені на щасливу пару, особливо на прекрасну її половину. Тому у сьогоднішній статті ми підготували декілька важливих рекомендацій для дівчат, що виходять заміж. Сподіваємось, вони допоможуть вам почуватись на своєму святі справжньою принцесою і не переживати через дрібниці. Приємного читання!

Оскільки кожен день починається з ранку, а весільний – з особливого, ніжного ранку, спочатку хотілось би порадувати прекрасним нареченим не нехтувати сніданком. Звісно ж, ніхто не змушує вас їсти яєчню з беконом, але щось перехопити на початку такого важливого дня треба. Так, кільках легких канапок та свіжий круасан з полуничним джемом на сніданку з найкращими подругами аж ніяк не позначаться на талії, а от сил на різні етапи урочистості додасть. Крім того, вже у загсі або на церемонії ви будете пити шампанське, а цей напій з бульбашками краще не вживати на головний шлунок. Якщо ж ви звикли снідати кашами, для цього дня краще обрати вівсянку з додаванням горіхів та сухофруктів.

Програма експрес-краси для наречених

Також нареченим за день-два до весілля треба скласти перелік речей необхідних на весіллі, і поскладати це у косметичку. Так, на святі можуть знадобитись ліки, тому захопіть з собою кілька видів від різних проблем, а також покладіть у аптечку пластир і йод. Крім того, вам треба буде зібрати невеличку косметичку з засобами, які знадобляться вам, коли необхідно буде підправити макіяж. Незайвими в жодній косметичці будуть серветки – звичайні, вологі та матуючі. Весь цей «багаж» доручіть комусь з подруг або близьких, адже ви не зможете скрізь тягати його за собою. Ще краще якщо на вашому весіллі буде координатор – всі ці клопоти він візьме на себе.

Програма експрес-краси для наречених

Часто, отримавши весільні фото, наречена розчаровується, адже бачить на світлинах не те, що сподівалась. Зокрема хотілось би порадити нареченим слідкувати за поставою, особливо коли вас фотографують. І якщо на фотосесії вдалі позиції та ракурси підбере для вас фотограф, то під час репортажної зйомки на весіллі, вам треба буде слідкувати за прямою спиною самій. Непогано буде хоча б за місяць до весілля почати виконувати комплекс вправ для гарної постави. Крім того, варто порекомендувати головним героїням (та й героям) весільної урочистості забути у цей день про весільну гумку. Погодьтесь, важко мати елегантний вигляд на святковому відео, жуючи. Якщо ж ви хочете освіжити подих, краще використовуйте льодяники.

Програма експрес-краси для наречених

Окрема тема розмови наречені з татуюваннями. Тату, які можуть мати чудовий вигляд у повсякденному житті, на весіллі зазвичай мають недоречний вигляд, тому, обираючи свою весільну сукню, варто змазати на місця розташування ваших татуювань. Святкове вбрання варто обирати так, аби вони приховували ці акценти. І, будь ласка, відмовтесь від такого аксесуару, як рукавички – вони немодні вже як мінімум півтора десятиліття. Не кажучи вже про те, що обручка на рукавичках виглядає як мінімум дивно.

Волосся нареченої: блиск, сила, здоров’я

Відмовтесь від вирішення будь-яких організаційних питань у свій особливий день. Навіть якщо ви не користуєтесь послугами організатора чи координатора, доручіть ці клопоти комусь з подруг чи родичок. Навіть найменший набір весільних клопотів може якщо не зіпсувати ваше свято, то не дати вам сповна відчути неповторність моменту. Відпустіть все і просто насолоджуйтесь!