Весільна фотосесія — це не звичайні чудові знімки на згадку про неперевершений день закоханої пари. Відображення дивовижного почуття повинно пронизувати кожну хвилинку, кожен окремий кадр. Радість та щастя іноді ховаються глибоко в очах, тому весільний фотограф повинен майстерно їх вивести назовні. У цьому йому допоможе не лише творчий характер, але й краса навколишньої природи, а іноді й погодні умови.

Весільна фотосесія і дощ

Невеличка злива у день весілля спроможна зіпсувати настрій нареченим. Невже не можна врятувати ситуацію? Здається, що поєднати білосніжну сукню та краплини дощу занадто складно, проте варто подивитись на ситуацію під іншим кутом зору. Яскрава парасолька, достатньо велика, щоб сховати під собою двох закоханих, дві пари веселих гумових чобітків. Щасливі посмішки та дитяча безпосередність перетворять хмарний день на свято веселки.

Весільна фотосесія та сніг

Більшість закоханих надають перевагу весняним та літнім місяцям для проведення весілля. Та у світі існує відсоток сміливців, які відважно поєднують повітряні весільні сукні та вишукані чоловічі костюми із рукавичками та хутром. Яскраві аксесуари та спокій природи, зануреної у мрійливий сон, невагомі сніжинки, живими перлинами заховані у волоссі нареченої. Повітря, пронизане тихою піснею кохання… Або гра у сніжки? Вибір за вами!

Весільна фотосесія та вода

І все, що знаходиться під нею. Вода надає почуття невагомості, лагідними хвилями оточуючи почуття молодят. Не потрібно віддавати на поталу стихії чарівну сукню, можна заздалегідь придбати іншу у білому кольорі. Якщо закохані вільно почувають себе у воді та можуть затримати подих на кілька секунд — фотосесія під водою стане неперевершеним експериментом.