Інтервю від Марти та Миколи Глушко ” Оригінальні Фото та Відео фільми”

141

Як давно Ви займаєтесь професійною весільною зйомкою?

Микола

Я фотографую більше 7 років, думаю це найцікавіший вид зйомки який є доступним і високооплачуваний. Дружина вже 3 роки знімає весільні відеофільми, звичайно я її надихнув та вона швидко навчилась і ми зараз знімаю на одному рівні.

Одинакові погляди, один вид зйомки ,тим самим нам легко спрацюватись ,ми доповнюємо та збагачуємо нашу роботу.

Марта

В мене все почалося з монтажу. Перш ніж йти знімати весілля, я змонтувала чимало святкувань, для мене це був такий поштовх, я зрозуміла всі аспекти зйомки.

Ми часто переглядали майстер класи майстрів своєї справи, та відвідували воркшопи, це ще більше збагатило нашу уяву. Найбільше на деякі зміни у роботі вплинуло власне весілля, ми зрозуміли що є основним, а що другорядним.

Для нас весілля це не робота, а стиль життя. З нетерпінням чекаємо після довгої зими святкувань,  адже одне не схоже на інше, різні пари, різні емоції, різні міста, різні пори року, нам приємно розділяти радість з нашими молодятами.

Наскільки важливо знайти контакт з молодятами?

Більш чітка картина вже виникає в нас при першій зустрічі – ми дуже багато спілкуємось, що саме хочуть молодята яким має виглядати їхнє весілля і ще багато різних питань обговорюємо і тільки після того ми вже розумієм чи ми спрацюємось і чи буде наша робота буде оціненою.

Я б сказав що знайти контакт з молодятами є одне з перших наших завдань. Це одна з наших основних завдань. Бувають різні ситуації інколи потрібно ,підтримати ,переконати ,підказати, підсилити емоції. Молодята просто мусять нам довіряти і прислухатись до нас, тоді все складеться ідеально.

Ви надаєте перевагу постановочній чи репортажній зйомці?

В залежності яка це частина весілля. Ранок це 90% постановки, прогулянка 50%-50% а все решту чистий репортаж .

Що ви відповідаєте молодятам під час прогулянки на питання –Що нам робити, як позувати?

Насправді кожна наша пара майже вперше має справу з професійними фото та відео операторами. Тому тут якраз наш досвід має велике значення, для початку нам потрібно молодят розрухати щоб вони були вільними, не ховали своїх справжніх емоцій а далі все йде само собою ( усмішки, романтичні погляди ) + наша праця з світлом, композицією та гарним краєвидом  це весь максимум який нам потрібний для прекрасної картинки.

Як Ви порадите нареченим  розпланувати весільний день? Скільки часу потрібно на зйомки?

Це дуже індивідуально. Але при класичному  весіллі, якщо збори нареченої в готелі або будинку, ми приходимо за годину до закінчення зборів, коли в молодої вже готова зачіска і макіяж. Якщо навколо є мами, бабусі й найближчі родичі, то зйомка буде більш цікавіша.
Далі викуп та церква і вже після того перед тим як їхати в зал, ми б порадили 1,5-2 годинки на зйомку з дружбами, дружками ( це завжди весело проходить ) та декілька портретних фото тільки для молодят. А вже повній весільній прогулянці  ми надаєм перевагу  в окремий день. Різноманітні локації , погодні умови, необмежений час ,на нас нічого не впливає, дає молодятам більш розслаблено себе вести, забути про все і насолодитись миттю, адже такі дні не повториш!

Багато пар  ще цікавиться, чи потрібний фотограф до кінця весілля? Якщо у вас є ведучий чи ваші музиканти будуть проводити багато конкурсів ,тоді я зможу зробити цікаві репортажні-емоційні кадри, а якщо це суто застілля і танці то вистачить основного часу.

https://vk.com/fotograf_lviv_video