Івент-агенція “Файне свято”

55

Event-компанія “Файне Свято” не так давно з’явилася на ринку послуг з організації різного роду урочистих заходів. Проте, завдяки умінню нестандартно вирішувати завдання технічного забезпечення свят, ми в короткі терміни зуміли знайти свого споживача не лише у своєму місті.
До складу нашого колективу входять харизматичні музиканти та виконавці, стильні DJ та винахідливі технічні працівники. Уже майже десятиліття усі вони творчо та злагоджено підходять до виконання замовлень наших клієнтів, щороку завойовуючи симпатії все нових і нових прихильників. Наша агенція демонструє ефективність сучасних підходів у галузі шоу та розваг. Однак засадничими принципами залишаються відповідальність, збереження довіри клієнтів, відсутність у роботі дрібниць, технічний розвиток у поєднанні зі здоровим глуздом.
Командний дух, що панує в кампанії, допомагає нам успішно реалізовувати різномасштабні проекти: чи то невелике корпоративне свято, чи велелюдні концертні дійства.
Завдяки досвідченим фахівцям нашої event-агенції “Файне свято”, їхнім нетрадиційним підходам до виконання замовлень та у повній відповідності до ваших вимог, будь-який бізнес-форум чи розважальний захід пройдуть організовано та яскраво.

Контактна інформація:
Адреса: м. Львів, вул. Липова алея, 5
Телефон: +380995098531
Телефон: +380930274665
Email: FSinfo@ukr.net
Сайт: http://fayne-svjato.com.ua/