Ви могли відвідати десятки весіль (а на деяких побувати навіть головною подружкою нареченої), прочитати сотні пов’язаних з цією урочистістю статей, але про певні факти ви дізнаєтесь тільки тоді, коли самі станете головною героїнею свята кохання. Про це мовчать не тому, що це якась таємниця, а тому, що вважають ці факти надто незначними. У сьогоднішній статті ми зібрали «дрібнички», які майже напевно стануться на вашому весіллі, але про них вас ніхто не попередить. Приємного читання!

День весілля пролетить непомітно

Здавалось би, ви тільки що прокинулись у свій щасливий день, попереду ранок нареченої, шлюбна церемонія та святкування, аж ось вже виносять торт і свято майже скінчилось. Справді, за клопотами, хвилюванням та спілкуванням із запрошеними урочистість ( та й весь святковий день) промине так швидко, що ви цього не помітите. Тому навчіться ловити моменти, намагайтесь закарбувати в пам’яті головні миті весілля: шлюбні обітниці, перший танець в якості подружньої пари, привітання батьків, розрізання торта тощо.

Останні десять хвилин – найнервовіші

Хоча хвилюванням сповнений весь час підготовки до весілля, проте найнервовішими. За словами більшості наречених, є останніх десять хвилин перед церемонією. Немає нічого дивного втому, що дівчата настільки хвилюються по дорозі під вінець, адже рішення вийти заміж – одне з найважливіших у їхньому житті, певною мірою його навіть можна назвати доленосним. Постарайтесь опанувати емоції, подумайте, що попереду у вас фантастичне святкування, весільна подорож та ціле життя з коханою людиною поруч!

Церемонія – головна частина урочистості

Декор зали, музичний супровід, бенкет, розважальна програма – все це, безумовно, важливо, проте найкращим моментом будь-якого весільного дня майже всі щасливі наречені одноголосно називають шлюбну церемонію. Справді, ці миті воістину чарівні: ви вимовляєте не тільки заповітне «так», а й обітниці зі словами відданості та кохання, обмінюєтесь обручками, поєднуєте свої долі. Старайтесь насолоджуватись кожною секундою церемонії!

Ви будете плакати

Не така вже й новина, адже на весіллях часто плачуть не тільки молодята, а й гості, проте краще підготуватись до такого розвитку подій. Так, наприклад, варто обрати не просту, а водостійку туш, яка до цього вас ніколи не підводила, або взагалі відмовитись від цього косметичного засобу на користь накладних або нарощених вії. І, звісно ж, хтось з ваших дружок повинен бути готовий у будь-який момент подати вам носовичок.

Посміхатись буде важко

Мова у цьому пункті йде про закінчення весільного. Тільки уявіть: сотні фото, десятки привітань та тостів, конкурси та квести. Не дивно, що під кінець урочистості буде фізично важко посміхатись, навіть якщо всередині вас переповнює радість.

Вас вразить підтримка родини та друзів

Ми не відкриємо Америки, якщо зазначимо, що кожна пара на своєму весіллі знаходиться в центрі уваги. Проте вас неодмінно вразить те, з якою увагою та щирістю будуть ставитись до вас найрідніші люди. Розуміючи наскільки радісним та водночас непростим буде цей день для вас, вони робитимуть все, щоб підтримати вас. Тому не дивуйтесь, якщо в певний момент вам здасться, що цієї уваги навіть трішки забагато.

Вам захочеться побути наодинці з другою половинкою

Цей пункт випливає з попереднього: ви будете вдячні присутнім за щирість та увагу, але вам майже напевно захочеться провести певний час віч-на-віч з коханою людиною. Нічого не заважатиме вам виділити півгодини, щоб прогулятись, поговорити або просто спокійно посидіти наодинці зі своєю другою половинкою.