Ключові деталі в образі нареченого в день одруження

53
Наречений

Не тільки для нареченої весілля є неймовірно значущим днем. Женихи теж хвилюються і хочуть виглядати чудово. І ми допоможемо не упустити важливі дрібниці при підготовці власного образу до важливої ​​події.

Як приготуватися до весілля нареченому

Незважаючи на те, що у майбутньої дружини перед днем ​​Х дійсно багато турбот, чоловікові теж не варто забувати про власний зовнішній вигляд. Ось ті деталі образу, на які просто необхідно звернути увагу, щоб не потрапити в незручне становище:

  • Костюм. Часи нудних класичних костюмів давно пішли в минуле, тепер нареченому краще вибрати більш сучасний наряд. При цьому обов’язково потрібно узгодити обраний образ з сукнею нареченої і загальної стилістики заходу. Гармонія – ось слово, яке повинно приходити в голови гостям і випадковим свідкам одруження. А вже скільки буде коштувати костюм нареченого, залежить цілком від фінансових можливостей молодят.
  • Взуття. Якими б модними і зручними не були туфлі нареченого, не варто сподіватися на те, що вони не залишать мозолів на пальцях. Це означає, що перед весіллям бажано пару раз надіти святкову взуття і трохи її розносити. А якщо костюм і стиль весілля дозволяють, то можна вибрати мокасини з тканини або м’якої шкіри. Така пара виявиться найменш травмоопасной.
  • Борода і зачіска. Відкладати візит до Барбер на останні дні не рекомендується. Відвідати фахівця бажано за кілька днів до важливої ​​події. Це вбереже нареченого від можливих розчарувань після зустрічі з перукарем. А ось регулярний догляд за допомогою спеціалізованих засобів полегшить роботу майстра і додасть зовнішньому вигляду особливого лоску. Ось сторінка, на якій представлені кращі засоби для догляду за бородою.
  • Аксесуари. Підбираються з урахуванням особливостей всього образу. Але важливо знати міру, щоб не перевантажити зовнішній вигляд непотрібними деталями. Запонки, краватка, годинник, нагрудний хустку і інші дрібниці повинні органічно вписуватися в образ і поєднуватися з костюмом.
  • Правильний аромат. Потрібно враховувати, що протягом дня у нареченого навряд чи буде можливість прийняти душ або освіжитися іншим чином, а тому важливо вибирати хороший дезодорант, який гарантовано захистить від неприємного запаху. Аромат у такого засобу повинен бути максимально нейтральним або ж бути відсутнім зовсім. Від важких і різких парфумованих композицій теж варто відмовитися. Вони не тільки виявляться недоречні, але ще і зможуть спровокувати неприємні відчуття в задушливому просторі, наприклад, у відділі реєстрації шлюбів.

Найважливіше – психологічний настрой. Якщо наречений надмірно нервує і хвилюється, то як би бездоганний не був його образ, не уникнути неприємностей. Тому варто заздалегідь почати себе налаштовувати на те, що все пройде благополучно, а спогади про весілля зберігатися в люблячих серцях до самої старості.