Весільні традиції дотримувалися століттями, і дівчатам доводилося виходити заміж виключно в білосніжних весільних нарядах. Це непогано, тому що білий колір – мило, ніжно і красиво, але не всім він до лиця. Сьогодні традиції вже не такі самі, і якщо наречена бажає надіти блакитну весільну сукню, то ніхто її за це не засудить. Навіть, навпаки, буде захоплюватися вмінням висловити свою індивідуальність і вигідно підкреслити красу.

Переваги кольорових суконь

Головна перевага кольорових весільних нарядів – це можливість підібрати сукню відповідно до типу зовнішності. Білий, хоч і символізує невинність, ніжність і зворушливість, але не всім до лиця. Ось, наприклад, що залишалося робити пекучим брюнеткам з оливковою шкірою і темними очима? Сьогодні вони можуть сміливо вдягати червону весільну сукню і виглядати на всі 100%. І зворушливі блондинки з блакитними очима вже не будуть виглядати невиразно, як в білому весільному вбранні, а підберуть для себе небесно-блакитне платтячко під колір своїх прекрасних очей. Тим більше, що наречена в блакитному справляє враження невинної, ніжної і задоволеною життям особи. До того ж, на Заході досі дотримуються традиції, що в одіянні нареченої має бути щось блакитне: вставки на плаття, пояс, аксесуари. А все через віру в те, що блакитний символізує невинність і вірність.

Що ж до весільного плаття червоного кольору, то воно сьогодні теж не є дивиною, а в Китаї і Індії, ще в XV-XVII століттях дівчата виходили заміж у червоних, помаранчевих і золотистих сукнях. Серед сучасних панянок такий наряд можуть собі дозволити яскраві, активні, упевнені в собі особи.

Як і білі весільні сукні, так і кольорові, дизайнери створюють в самих різних фасонах, що відповідають останнім модним тенденціям:

  • «Рибка»;
  • «Принцеса»;
  • «Ампір»;
  • прямі;
  • пишні з корсетом;
  • зі шлейфом.

Якщо ж дівчина не наважується так кардинально змінювати традиція, але і біле весільне плаття надягати не бажає, то можна підібрати щось з кольору шампань. Дуже модний останнім часом відтінок, який представляє собою щось середнє між бежевим, жовтим і кремовим. Дуже цікавий відтінок, який і виділить інтенсивний загар, і підкреслить аристократичну білизну шкіри.

Як бачимо, сучасна мода дозволяє розгулятися фантазії, нареченій лише залишається визначитися з кольором і фасоном.