Як зробити так, аби весілля запам’яталось не тільки молодятам та їхнім батькам, а й запрошеним? Всі, хто готувався чи саме готується до свого щасливого дня, напевно задавались цим питанням. Звісно ж, без смачного частування, розважальної програми, гарної музики та приємної атмосфери не обійтись, проте є ще одна дрібничка, яка може суттєво вплинути на враження гостей від вашого весілля. Як ви, мабуть, здогадались, мова йде про компліменти – невеличкі симпатичні подаруночки запрошеним на згадку про ваше особливе свято. Саме їм буде присвячена сьогоднішня стаття від TopWedding.

Креативні бонбоньєркиЩо ж таке бонбоньєрка?

Бонбоньєрками називають невеличкі милі коробочки або пакуночки, які молодята дарують своїм гостям на знак вдячності за те, що вони розділили з ними їхній найважливіший день. Зрозуміти, що саме мається на увазі під цим цікавим словом легко, адже в перекладі з французької мови воно означає «витончена коробочка для цукерок». На перший погляд бонбоньєрки можуть здатись дрібницею, без якої цілком можна обійтись, проте, як ми знаємо, ідеальне свято складається саме з деталей. Такі компліменти дозволять створити особливий настрій, виділити ваше весілля з-поміж десятків інших. Крім того, ці солодкі знаки уваги можуть стати хоч невеличкою, проте важливою частиною концепцією вашої церемонії.

Студия итальянских бонбоньерок и декора «Бон-бон»Історія солодкого компліменту

Як можна зрозуміти з походження слова, традиція дарувати бонбоньєрки з’явилась у Франції. Раніше у коробочки клали по п’ять цукерок (у більшості випадків – солодкий мигдаль у білій шоколадній глазурі). Цікаво, що число смаколиків було обрано не просто так: вони символізують п’ять найголовніших побажань – здоров’я, плодючість, добробут, щастя та довголіття. Так молодята дякували людям, які розділили з ними щастя весільного дня.

Студія італійських бонбоньєрок і декору «Бон-бон»У часи, коли з’явилась традиція презентувати запрошеним бонбоньєрки, а саме у 16 сторіччі, слідувати їй могли лише заможні особи, адже цукор у той час був коштовною дивиною з Індії, та й самі коробочки було заведено робити з золота або як мінімум срібла.

Коли краще дарувати бонбоньєрки

Суворого кодексу, коли саме варто презентувати милі компліменти запрошеним, немає. Так, дехто радує гостей симпатичними бонбоньєрками ще на вході до ресторану чи бенкетної зали, аби створити святковий настрій. Хтось дякує коробочками з цукерками гостям тоді, коли вони дарують весільні презенти. Деякі молодята організовують окремий столик з компліментами – оздоблюють його у стилі весілля, а самі коробочки викладають у велику корзину (в цьому випадку кожен запрошений зможе забрати свій подаруночок коли захоче). Крім того, офіціанти можуть розкласти бонбоньєрки біля столових приборів, коли гості підуть танцювати чи споглядати святковий феєрверк.

Креативні бонбоньєркиМоже здатись, що найлогічнішим варіантом є презентація бонбоньєрок по завершенні святкування, проте він підходить тільки для невеликих весіль. На урочистостях з великою кількістю запрошених завжди є небезпека не вслідкувати, коли піде той чи інший гість, і залишити його без компліменту.

Як оздобити бонбоньєрку

Скриньки, пакуночки, банки, коробочки, мішочки – варіантів декору весільних компліментів є безліч. Обирайте те, що краще пасуватиме до стилю вашого свята. Завжди прекрасний вигляд мають стильні коробочки, обв’язані стрічками або прикрашені квітами, особливо якщо ви готуєте традиційне весілля. Для весіль у стилі кантрі чи рустік підійдуть пакуночки з крафтового паперу, перев’язані мотузкою та оздоблені листям чи ягодами. У другій частині нашої статті читайте про універсальні та сезонні ідею подаруночків гостям.
Креативні бонбоньєрки