Кращі банкетні зали Львова

128

Для проведення заходів будь-якого формату потрібна спеціальна локація – зручна і максимально облаштована саме під конкретну подію. Де у Львові можна знайти такі зали, що підходять для проведення банкетів і весіль, днів народження, ювілеїв і родинних посиденьок? Що робити, якщо так хочеться “відірватися” на корпоративі або замовити вечерю в компанії старих друзів, або влаштувати своїм дітям-учням незабутній випускний? Для будь-якої події ви завжди можете скористатися сучасними і комфортними залами готельного комплексу «Ramada Lviv».

Шукаючи банкетний зал Львів і бажаючи обрати дійсно кращу локацію, сміливо звертайтеся до цього сучасного бізнес-центру. Для вас гостинно відкриті двері 4-х великих залів з різною площею і зручною інфраструктурою, з стилізованими дизайнерськими інтер’єрами та ресторанним обслуговуванням високого рівня. Кожне свято чи інша подія будуть відбуватимуться в оригінальній обстановці зі зручними меблями, з продуманим і відточеним саме під вас меню, наданням всієї необхідної техніки.

Переваги банкетних залів «Ramada Lviv»

Чому вам варто обрати банкетний зал Львів, розташований в комплексі «Ramada Lviv»? Є декілька суттєвих переваг цієї пропозиції, серед яких слід відзначити:

  • можливість обрання оптимального варіанту залу саме для вас;
  • комплексне обслуговування, до якого можуть входити різноманітні послуги за домовленістю;
  • доступні ціни.

Які зали є у «Ramada» для банкетінгу?

Великих банкетних залів 4, і всі вони відповідають високим забаганкам сучасних замовників. На вибір пропонуються такі локації:

1. RamadaHall – великий зал площею 212 м2, розрахований на прийом до 180 осіб одночасно і оформлений в класичному стилі. Приміщення виконане в світлих кремових кольорах, має презентабельні дзеркальні панелі, витончене декорування текстилем і флористичними композиціями;

2. Terrace, зал, що оформлений в пастельних кольорах, з величезними панорамними вікнами, має площу 120 м2 і може одночасно приймати до 80 гостей. Особливість приміщення – наявність ніші, яка підходить для влаштування кенді-бару чи фуршетного столу;

3. Absolute – сучасний світлий зал, витриманий у модному стилі Loft, з каміном, фуршетними нішами і зонами для кенді-бару, дерев’яними елементами декорування. Площа приміщення складає 130 м2, тож сюди одночасно можуть завітати до 80 осіб;

4. NetHall площею 70 м2, що розрахований на 50 гостей. Світле приміщення модернового стилю з дзеркальною панеллю на стіні, витримане в біло-сріблясто-кремових кольорах. При своїй компактності цей зал є осередком комфорту і затишку. Зал виступає додатковим при замовленні бенкетного залу Absolute з повною посадкою гостей як зал для танців та розміщення там солодкого, козацького, фуршетного столів і фотозони.