Греция

Весільна подорож – це чудова можливість відпочити, приділити увагу коханій людині і отримати безліч захоплюючих вражень. Вибір місця відпустки треба планувати заздалегідь. Перед тим, як обрати тур, треба подумати, які саме способи відпочинку підходять молодій парі.

Куди треба пірнати, щоб потрапити у легенду?

Якщо ви бажаєте разом зі своєю половинкою поринути у світ легенд та таємниць, тоді ваш священний обов’язок пуститися у мандри по острову Крит. Тут вас чекають танці сіртакі, загадковий лабіринт Мінотавра, «поцілунок» трьох морів. Такий відпочинок в чудовій Греції може стати найнезабутнішою пригодою в вашому житті.

Знайомимося з традиціями

Якщо під час подорожі вам буде приємно дізнатись якісь нові цікавинки про традиції та культуру країни, доцільно віддати перевагу найбільш романтичним містам. Доведеться обирати між Римом та Венецією, Віднем та Лондоном. Трохи банальним, але ідеальним варіантом для шукачів натхнення, захоплення, віршів та краєвидів є Париж.

Романтичні європейські провінції

Маленькі провінційні італійські та французькі містечка ввібрали в себе особливу чарівність. Це прекрасні місця, в яких можна отримати задоволення від усамітнення, занурившись у розмірену та трохи повільну повсякденність мешканців. Невеличка італійська Верона пишається своєю статуєю Джульєтти. Традиційно молодята з різних куточків планети приїжджають сюди, і виконують ритуал, що зміцнює кохання. Вони труть пам’ятнику груди. А, щоб любов молодої пари не знала кінця, хлопець з дівчиною у Флоренції на золотому мосту закріпляють замок. Після того, як вони його замикають, ключ неодмінно треба закинути у воду.

Найромантичніша романтика

Поцілунки на вершині Ейфелевої вежі, неповторний французький настрій, аромат свіжоспечених круасанів – далеко неповний перелік вражень від європейської столиці кохання. Покатайтеся з коханою людиною на човні по Сені, погуляйте по Єлисейським полям, зачаруйтеся коридорами Версаля. Особливу увагу приділіть кафе Латинського кварталу. Не варто оминати Люксембурзький сад – найромантичніше місце в Парижі. Обов’язково заблукайте його вулицями, та самостійно знайдіть по-справжньому цікаві нетуристичні місця. Саме вони виключуть найбільше захоплення, задоволення та інших позитивних емоцій. Тому не бійтесь звертати вбік, подалі від популярних маршрутів. В кращому випадку ви знайдете щось незабутнє. А коли шукатимете дорогу назад, познайомитеся з неглянцевими французами і більше дізнаєтесь про їх життя, культуру, традиції.

Якщо ви плануєте насичений цікавими подіями і таємницями відпочинок, мандруйте до Греції. Там однозначно не доведеться сумувати. Закоханим у романтику молодятам прямий шлях до Парижу. Шукачам тиші, спокою та усамітнення будуть до душі французькі та італійські провінції.