Лазерна епіляція – дієве видалення зайвого волосся за допомогою лазера

104

Ще зовсім недавно дівчата змушені були відчувати справжні муки, щоб позбутися від зайвої рослинності на тілі та обличчі. Волоски доводилося регулярно збривати, дряпаючи і травмуючи шкіру, видаляти їх пінцетом, механічним депілятором або виривати з коренем за допомогою воскових смужок. Це приносило чимало страждань і забирало багато часу. З появою лазерної епіляції все змінилося. Це простий і безпечний спосіб зробити шкіру гладкою і шовковистою, який доступний кожній. Ознайомитися з прайсом на видалення волосся лазером в різних зонах можна на сайті https://tk-laser.com.ua/ua/, а з цієї статті ви дізнаєтеся про головні особливості лазерної епіляції

Як це працює

Лазерна епіляція видаляє волосся впливаючи на них високою температурою. Поглинаючи енергію світла, що генерується установкою, волоски нагріваються до температури близько 70-80 °C. Це призводить до руйнування їх структурних частин, включаючи цибулину і волосяний сосочок. З цієї причини нові волоски не з’являються тривалий час. Важливою особливістю процедури виступає той факт, що лазерна епіляція працює тільки для темного волосся. Тим, у кого є сивина, світлий пушок або натуральний блонд, слід підібрати інший спосіб позбавлення від них. Такий стан речей обумовлено знаходженням в структурі темного волосся емеланіну, здатного притягувати світлову енергію і проводити фізико-хімічну реакцію. У світлих волосках він замінений феомеланіном або нейромеланіном, які володіють відбивною здатністю.

Де застосовується лазерна епіляція

Методика настільки безпечна і ефективна, що може застосовуватися на всіх ділянках тіла і обличчя. Винятком виступає тільки зона навколо очей. На цьому тлі ділянки під бровами не епіліруются таким способом, але зверху і між ними – без проблем. Статеві губи, ніздрі, пахви та інші делікатні місця успішно позбавляються від небажаної рослинності за допомогою лазерної епіляції.

Стандартний курс

Його тривалість продиктована фізіологічними особливостями людини. Бувають випадки, коли від небажаної рослинності позбавляють за 4-5 сеансів, але вони відносяться до винятків. Більш реалістичні показники – 6-10 процедур, але комусь можуть знадобитися і 12-14 сеансів. Визначити точну кількість процедур фахівець може тільки після початку лікування. Якщо до початку курсу вам з упевненістю заявляють про його тривалості і дають гарантії повного позбавлення від небажаного волосся, з великою часткою ймовірності це шарлатани. Або фахівці, рівень компетентності яких знаходиться на низькому рівні.

Як підготуватися до процедури

Незалежно від типу використовуваного лазера оптимально, якщо довжина волосків на обраній ділянці буде в межах 3-5 мм. На цьому тлі за день-два до епіляції вас можуть попросити збрити волосся там, де їх будуть видаляти апаратом. На губах і обличчі волосся можуть бути видалені тримером безпосередньо перед початком процедури. Багато клінік пропонують це зробити прямо в косметологічному кабінеті.

Лазерна епіляція не травмує шкіру та внутрішні органи, не викликає онкозахворювань. Це дуже дієва та абсолютно безпечна процедура.