Весілля – один із найвідповідальніших днів у житті кожної дівчини, до котрого сумлінно та ретельно готуються протягом кількох місяців. Кожний етап створення неповторного образу нареченої вирізняється певними тонкощами. Одним із найскладніших є той, що носить назву “весільна зачіска”. І справді, елементи вбрання можна обрати самостійно, а от без вмілих рук перукаря та його професійних порад важко впоратись із вибором. Розглянемо ж кілька прикладів вельми привабливих весільних зачісок.

Ніжністю та витонченістю вирізняється довге волосся, завите у локони середнього розміру. Подібна зачіска пасуватиме абсолютно всім типам обличчя та волосся – необхідний об’єм створюється за допомогою начісування, але це вже справа майстра. Така легка весільна зачіска не потребує додаткових прикрас, проте можна одягнути тоненький віночок із дрібних квітів. Також не варто перейматись про збереження зачіски протягом усього святкового дня – легка недбалість лише додасть образу нареченої романтичності та мрійливості.

Прихильницям класичного стилю пасуватиме зачісування волосся у різноманітних стилях – ретро, пін-ап, 20-ті роки. Останнім часом широкої популярності досягли пучки та мушлі. Такі зачіски можна прикрашати перлинами, обідками із мережива або стрічкою, однією живою квіткою в тон із весільним вбранням. Проте заздалегідь слід попрацювати із перукарем та створити пробний варіант для того, щоб врахувати необхідні зміни та адаптувати зачіску для індивідуального типу рис обличчя.

Несподівано швидко та гармонійно зайняли лідерську позицію, як весільні зачіски для довгого волосся, усім знайомі коси. Якщо уява і досі асоціює із цим словом три переплетених між собою пасма волосся – почніть дивуватись із цієї хвилини. Чого лишень варта неймовірна французька коса із вплетеними квітками та кількома вільними пасмами, які обрамлюють обличчя. Експериментувати можна з напрямом плетіння, щільністю, кількістю кіс та додатковими аксесуарами. Обравши таку зачіску, будьте певні, що ніхто не зможе відвести від вас погляд, а знімки із весільної фотосесії перевершать сподівання.

Весільні зачіски для довгого волосся (фото)

Звичайно, не вистачить слів, щоб описати неймовірне перукарське мистецтво, тому переглянемо чудові приклади весільних зачісок для наречених. Сподіваємось, ви отримаєте задоволення від красивих фотографій.