Модні тренди весільних суконь 2014

610

Правильно вибрана весільна сукня – запорука успіху усього майбутнього свята. Кожна жінка хоче почувати себе королевою на власному весіллі, тому й відповідно вбрання має бути вищого ґатунку. Сьогодні, очі розбігаються серед широкого асортименту весільних плать, та кожна наречена хоче, би її було особливим. Яку ж сукню обрати та які наряди сьогодні у тренді?

Білий колір відходить із моди.

З давніх-давен, традиційно прийнято, що наречена повинна бути одягнена у сукню білого і ні в якому разі жодного іншого кольору. Білий колір – символ чистоти та вірності, тому багато хто критично ставиться до новаторського підходу вінчатися у кольорових платтях. Проте сучасні дизайнери дещо іншої думки. Остання колекція Віри Ванг показала усьому світу, що заміж можна виходити у червоному, кораловому, або морквяному платті. Осінньо-зимова колекція дизайнера сприйнялась неоднозначно. Багато хто підтримав такий нетрадиційний кольоровий підхід, а інші критично поставились до незвичайного дизайнерського рішення. Та на яскравих весільних сукнях Вонг не зупинилась. У своїй весняно-літній колекції вона поєднала тривіальний білий із абсолютно нетрадиційним для весілля чорним. Такий трюк сприйняли дещо краще, проте деякі критики вважають, що чорний колір на весільній сукні – це не лише прояв несмаку, ай погана прикмета.

Довгі рукави знову стають актуальними.

Останніми роками надзвичайно актуальними були весільні сукні з оголеними руками та плечима. Також в тренді довго залишалося глибоке декольте. Проте не завжди добре коли на показі багато оголеного тіла, та й не всім це личить. Проте, цього року ми бачимо дещо іншу картину, в моду почали входити рукави та більш закриті силуетні варіанти. Особливо актуальними сьогодні є легкі мереживні рукави різної довжини. Оголяти сьогодні стали частіше спину, в тренд вливаються сукні із великими вирізами на спині.

Новаторська  довжина

Якою ж має бути довжина весільної сукні? Більшість жінок притримуються традиційних поглядів, та обирають довгі плаття, проте є й ті котрі прагнуть виділитись і обирають сукні нетрадиційної довжини. Сьогодні часто наречені купують 2 наряди , довгий на весільну церемонію і короткий на святкування. Хоча до такого підходу не всі ставляться позитивно, існує багато критиків, які вважають, що весільне плаття повинно бути одне і перевдягатися то в одне то в інше не можна. Є думки про те, що сукня до чи за коліно має місце на коктейльні вечірці чи випускному вечорі, але в жодному разі не на весіллі. Дехто стверджує, що весільне плаття повинно бути одне і перевдягатися то в одне то в інше не можна. Останнім часом наречені часто обирають сукні різної довжини – короткі спереду і довгі, навіть зі шлейфом позаду.

Мода 20-тих повертається

Вишуканні свадебные платья в стилі 20 років минулої епохи активно увійшли в тренд після виходу фільму “Великий Гетзбі”. Багато дизайнерів фактично зійшли з розуму, звісно в хорошому розумінні, створюючи образ нареченої минулого століття. Цей новаторський підхід, прижився досить непогано, адже багато жінок вловили ідею і обирають не лише сукні в ретро стилі, а й організовують весілля в такому ж стилі, що дивиться надзвичайно стильно та вишукано, а головне оригінально.

Накидка, як варіант доповнення образу.

Як доповнити свій весільний образ, зробити його неповторним та унікальним? Багато дизайнерів пропонують нареченим легкі шифонові накидки, які додають елегантності та шарму, а головне здатні приховати найпомітніші недоліки. Дуже часто жінки надають перевагу платтям – трансформерам, де накидка слугує як верхній шар для сукні, що надає образу зовсім іншого вигляду. Таким чином наречена може одягати свою весільну сукню по-різному, маючи 2 варіанти весільного образу.

На весілля у нічній сорочці.

Унікально та зовсім не тривіально виглядають легкі шовкові сукні, які дуже нагадують нічні сорочки. Останнім часом можна спостерігати, як на це “підсіли” світові знаменитості. Пенелопа Круз, Періс Хілтон, Вікторія Бекхем та багато інших світових селебретіс , стали з’являтися на червоній доріжці у сукнях саме такого стилю. Воно і не дивно. Адже в останніх колекціях ChristianDior та LouisVuitton почали додавати цей новоспечений тренд. І на вітчизняних теренах почали підхоплювати модний вірус шовкового стилю. Українські дизайнери також почали працювати над розробкою піжамноподібних весільних суконь. Правда така новаторська фішка не всім до смаку і багато хто в штики сприймає цей тренд.