Натхнення: весілля в ірландському стилі

86

Дивовижне поєднання простоти, традицій та елегантності – ось така вона весільна урочистість в ірландському стилі. Цей стиль свята кохання неймовірно популярний не тільки серед пар, закоханих в Ірландію та ї багатий фольклор та народні танці, а серед тих молодят, які прагнуть організувати урочистість, тісно пов’язану з природою. Крім того, цей стиль обирають при, небайдужі до веселощів, адже хто-хто, а ірландці розважатись вміють та люблять! Якщо ви належите саме до таких пар, сьогоднішній наш матеріал – саме для вас. Ми розповімо про обов’язкові елементи ірландського весілля.

552-550x370-1405870333

Для пар, небайдужих до прекрасної Ірландії, існує цілих чотири варіанти локації проведення такого весілля. перший – це спакуватись та полетіти на батьківщину лепреконів та фей. Другий – організувати урочистість біля древнього замку (або навіть в ньому, якщо є така можливість). Третій – влаштувати воістину казкове свято на природі (згодиться як ліс або берег озера, так і підніжжя гір). І, нарешті, четвертий варіант проведення ірландського весілля згодиться для зимових молодят – урочистість в стилізованому ресторані або пабі, знайти який сьогодні дуже просто. Який би майданчик для цього особливого свята ви не обрали, велику увагу доведеться приділити декору простору.

Традиційним для весілля в ірландському стилі (як і для самої Ірландії) є зелений колір. Зеленими можуть бути не тільки аксесуари в образі щасливих молодят, а й сукні подружок нареченої, скатертини на столах та багато іншого. Так, весільну залу або простір на свіжому повітрі можна оформити великою кількістю зелені, зокрема рослиною, яка стійко асоціюється з Ірландією – трилисник. До речі, використовувати можна не тільки саму рослину, а й її зображення (наприклад, на весільних запрошенням або серветках на столах гостей та молодят).

natural-irish-wedding-at-limepark-9-of-24-600x400

Цікаво, що традиційним для ірландських весіль кольором сукні головної героїні такого свята є небесно-синій, який є символом благородства та чистоти. Проте якщо ви не хочете відмовлятись від білої класики, синіми можуть ваші весільні аксесуари або є декор сукні, наприклад, вишивка чи мереживо. Крім того, ірландці відомі своєю практичністю, тому ви можете послідувати ще одній гарній традиції, згідно якої наречена не купувала на своє особливе свято нове вбрання. А просто одягала найкраще з того, що в неї вже було. Цікаво, що традиційним сезоном для одружень у цій країні є період новорічних свят, тому образ нареченої майже завжди доповнений пальтом або іншим верхнім одягом, який не дасть дівчині замерзнути. Стосовно весільного образу «ірландського» нареченого зазначимо, що в піджак можна замінити стильною жилеткою, а доповнити святковий лук – доповнити не менш стильною кепкою.

6a4210f75f6f5bd8eb47d919bd2d19fc

Оскільки ірландці знають, як влаштувати по-справжньому гарне свято, тому і вам доведеться попітніти, продумуючи розважальну програму. Одним з варіантів може бути музичний колектив, який виконає традиційну запальну кельтську музику, іншим – танцювальний колектив з неперевершеним ірландським степом. Окремо можна влаштувати майстер-клас для запрошених. Крім того, гарним варіантом для ірландського свята буде кавер-бенд, який виконає хіти ірландських гуртів. Продумані та дотепні тости, так популярні на урочистостях у цій країні, також повинні неодмінно звучати на весільному бенкеті. І, звісно ж, не забувайте про ірландські весільні традиції, наприклад, зв’язування рук молодят стрічкою перед тим, як вони проголосять свої весільні обітниці. Таким чином пара присягається у коханні, вірності.