Образ нареченої

У 2017-му, як і торік, актуальними будуть природні образи наречених. Якщо говорити про макіяж, то у тренді будуть нюдові відтінки і натуральний рум’янець, якщо ж згадувати про зачіски, то найбільше цінуватимуться пучки та легкі хвилі. Тобто тренд, який передбачав буквально малювання нового обличчя з густим тоном та контуруванням відійшов у минуле. Крім того, цьогоріч збережеться тренд на прикрашання волосся головної героїні свята кохання квітами. На зміну пишним об’ємним сукням, які були популярними у 2015-му, а також першій половині 2016-го, прийшли легкі тканини та струмливі фасони. Актуальними залишаються квіткові мотиви. Справжнім хітом цього року, за словами дизайнерів весільного вбрання, стануть сукні з високими комірцями на зразок тих, які носили у вікторіанську епоху.

У стилі еко

Як ми вже згадували у першій частині статті, цього річ у тренді будуть природні матеріали, проте на піку популярності буде знаходитись не просто все натуральне, а екологічне. Влаштувати весілля у еко або ботанічному стилі можна на лоні природи, а можна надати перевагу заміському будинку або одному з еко-готелів, які тільки починають з’являтись у нашій країні, проте на Заході вони переживають бум. Про те, як влаштувати ідеальне весілля у стилі еко, ми вже писали в одному з наших минулих матеріалів, а урочистості в стилі ботанік буде присвячена одна з наших майбутніх статей. На зміну рожевому кварцу та ніжно-блакитному кольорів, які були у тренді торік, прийдуть природні відтінки – зелений (ніжний та насичений), жовтий, глибокий синій. Цікаво, що екологічний тренд буде виявлятись не тільки у природних кольорах та натуральних матеріалах, а й у турботі про навколишнє середовище. Так, багато молодят вже почали відмовлятись від використання паперових запрошень на користь електронних варіантів.

vadim blagiy весільний фотограф

Ранок наречених

Ще якихось кілька років тому зборам молодят відводилась зовсім невеличка роль – куди більше уваги приділялось викупу нареченої та іншим етапам, які зараз майже повністю відійшли у минуле. Натомість зараз ранок головних героїв майбутнього свята – це можливість отримати чудові світлини та гарно провести час з друзями й рідними. І якщо в останні роки наречені планували свій особливий ранок в номері готелю чи в себе у дома, то у 2017-му популярними будуть збори наречених в незвичайних місцях. В тренді будуть такі цікаві варіанти, як фотостудія, сад, берег річки, ліс, дах будинку, мансарда, тераса тощо.

Ніжний ранок

Зимові весілля

Якщо раніше молодята через різні причини уникали весілля в холодну пору року, то у 2017 році у тренді будуть саме зимові урочистості. Зимові свята особливі: вони мають свій настрій та атмосферу, до того ж обрати декор для таких весіль легко – на тлі білих пейзажів будь-яке оформлення матиме чарівний вигляд.

Дресс-код для гостей

Якщо ви готуєтесь до тематичного або концептуального весілля, є сенс більшу увагу приділити дресс-коду запрошених. Не соромтесь попереджати своїх майбутніх гостей у запрошеннях про те, що на події буде дресс-код. Ви можете задати як певну тему, так і, скажімо, кольорову палітру. Тільки так вам вдасться влаштувати по-справжньому цілісну урочистість.

Класичні весілля

Класика завжди була актуальною, проте саме цього року вона переживатиме нову хвилю популярності. Стримані кольори, елегантний декор та вишуканий бенкет – традиційні весілля 2017 року дивуватимуть своєю витонченістю та гарним смаком. Якщо ж говорити про образи головних героїні та героя свята кохання, то в такому випадку надати перевагу можна класичній білій сукні та чорному або темно-синьому класичному костюму.