З настанням весільного сезону питання святкових трендів стає особливо актуальним. Чим порадує щасливих молодят 2017-й? Що буде у моді – нестримна розкіш чи елегантна стриманість? Які сукні чекають на прекрасних наречених цьогоріч? Який декор буде актуальним на весіллях 2017? Напередодні весни, яка традиційно відкриває весільний сезон, портал TopWedding приготував для своїх читачів серію матеріалів про тренди 2017. Декор, вбрання, флористика, бенкет, концепція, поліграфія – про все це і навіть більше у сьогоднішній і наступних статтях!

Єднання з природою

Природність та натуральність будуть лейтмотивами весіль 2017. Недарма кольором року за версією авторитетного інституту кольору Pantone оголошено ніжно-зелений Greenery, який нагадує молоде листя. Якщо раніше ідеальним декором для весілля у будь-якому стилі справедливо вважались квіти, то цьогоріч урочистості прикрашатимуть зеленню. Такий поки що незвичний підхід виведе свята подібного типу на якісно новий рівень. Крім того, актуальні у минулі роки богемний стиль та рустік нарешті поступляться місцем стилям еко та ботанік. Оскільки у 2017-му актуальним буде відхід від урбаністики і повернення до природи, весілля у ресторанах та бенкетних залах будуть не такими популярними, як урочистості під відкритим небом. Особливою популярністю користуватимуться свята на лоні природи – лісові галявини, парки, підніжжя гір, береги річок та озер і навіть поля!

Вінтаж

Останні кілька років вінтаж не здає своїх позицій у весільному світі, просто інколи він виходить на перший план, а в деякі сезони – поступається місцем іншим стилям. У 2017-му для вінтажу знову настав зоряний час. Виявлятися він буде передусім у весільній моді. Так, актуальними будуть сукні наречених з високими комірцями у вікторіанському стилі. Крім того, на вінтаж натякатимуть поєднання у декорі пастельних відтінків з мідними. Також молодятам, які вирішили створити родину саме цьогоріч, варто звернути свою увагу на вінтажний декор, особливою рисою якого є певна брутальність. Наприклад, зістарені металеві стільці та інші меблі допоможуть підкреслити ніжність зелені.

Все про інтерактивні зони на весіллі

Нестандартні локації

Як вже було згадано вище, стандартні ресторани та бенкетні зали цьогоріч втратять частину своєї популярності, адже молодята шукатимуть оригінальніші рішення. Окрім локацій на природі та інших місць на свіжому повітрі, актуальними будуть такі майданчики, як арт-заводи, музеї, галереї, лофти й студії. І якщо безпосередньо святкування у галереї влаштувати, скоріш за все, не вдасться, то про виїзну церемонію на певних умовах домовитись завжди можна. Якщо раніше молодята зважали на статусність локації, то цьогоріч пари шукатимуть нестандартні рішення. Так, до прикладу, дуже популярними у 2017-му будуть весілля у виноградниках.

Інтерактивний декор

З розвитком весільної індустрії з’являються все нові та нові рішення, які відрізняються від того, що було раніше, своєю оригінальністю та нестандартністю. Так, для молодят, яких не задовольняє звичайний декор, весільні спеціалісти вигадали декор інтерактивний. Рухомі подіуми та колони, квіти, що розпускаються на очах присутніх, підсвічені фотозоні – це тільки невеличка частина того, чим дивуватимуть на весіллях 2017.

Важливість ароматів

Одним з найцікавіших весільних трендів 2017 є використання ароматів на урочистостях. Весільні спеціалісти в один голос стверджують, що аромарежисура стане справжнім хітом цьогорічних свят. Як відомо, аромати впливають на настрій та самопочуття. У поточному році різні весільні зони будуть ароматизувати в залежності від концепції весілля.