Найгарячіші тренди весільної фотосесії

507

Нові тенденції виникають кілька разів на рік, проте кардинальні зміни як світі моди, так і у світі весіль спостерігаються приблизно раз на п’ять років. А й справді, сучасні весілля мало нагадують урочистості, які були популярними у 2010-2011 роках. У сьогоднішній статті ми зупинимось на одному з найважливіших аспектів весільної урочистості – святковій фотозйомці. Ми розповімо про найгарячіші тренди весільних фотосесій у 2017 році.

Тренд №1: сімейні портрети

В останні роки молодята та весільні спеціалісти вигадували все нові та нові цікавинки, пов’язані з весільними фото. Тематичні фотосесії, фотобудки, фотостіни – це лише невеличка частина того, що було популярним кілька років і поки що залишається таким ж. Проте 2016-й приніс, а 2017-й закріпить повернення моди на весільні сімейні портрети. Сучасні молодята розуміють, що важливими на цьому святі є не тільки вони, а й гості, особливо коли мова йде про близьких родичів. Коли ще ви зберетесь всі разом, веселі та красиві, щоб  можна було зробити групове фото, яке довгі роки і навіть десятиліття грітиме душу та радуватиме гарними спогадами? Недивно, що сімейні портрети знову повертаються у моду. Особливим попитом користуються портрети, де разом збираються кілька поколінь однієї родини.

Тренд №2: зйомка декору

Раніше весільний декор був радше чудовим тлом для зйомки молодят та гостей, але у 2016-2017 роках декор та поліграфія, яким молодята приділили стільки уваги та віддали сил, на деякий час стає головним героєм частини весільних фото. Фотографувати весільний майданчик та окремі його деталі краще за все тоді, коли він буде вже повністю за декорований, але поки ще не з’явились гості та не почалось святкування. Завдяки зйомці локації та деталей молодята отримають завершену весільну фотоісторію.

Тренд №3: ранок нареченої

Якщо раніше ця частина весільного дня була сугубо організаційною, то сьогодні це – прелюдія до одного з найщасливіших днів у житті нареченої. Ранок нареченої сьогодні – це окремий розділ весільної фотоісторії. Якщо ви хочете  отримати насправді чудову зйомку, доведеться продумати і локацію, і декор, і навіть приблизний сценарій, проте результат вас приємно здивує. Крім того, неодмінно задійте у цій частині зйомки ваших подруг, які будуть присутні на зборах нареченої.

Ніжний ранок

Тренд №4: повернення до плівки

Наскільки якісною та професійною не була б цифрова техніка фотографа, жодна фотокамера не замінить особливо теплих фото, які може дати тільки стара добра плівка. Тож не дивно, що багато молодят сьогодні повертається до призабутого формату. Хтось робить зйомку на плівку лише частиною весільної фотосесії, а хтось довіряє їй все своє весілля. якщо ви не впевнені в тому, що аналоговий варіант фото вас задовольнить, можете замовити, до прикладу, зйомку на плівку історії кохання. Так ви зможете оцінити якість фото і зрозуміти, чи влаштує вас така весільна фотографія.

Тренда №5: фотосесія в окремий день

Цей тренд почав набирати популярності ще кілька років тому, проте саме у 2017-му велика частина молодят відмовиться від намагань встигнути у весільний день усе, і призначатиме свою весільну зйомку на окремий день.

STAR event agencyТренд №6: два фотографа на урочистості

Два фотографи на весіллі – це і намагання застрахувати себе від поганих святкових фото, і шанс отримати погляд на один з найважливіших днів у своєму житті від двох різних людей. Крім того, ви можете запросити на своє весілля спеціалістів, які мають різні стилі зйомки або, скажімо, працюють з різними типами техніки – цифровим та аналоговим тощо.