У сьогоднішньому матеріалі ми продовжимо знайомити наших читачів з найкращими весільним фотографами. Бажаємо вам приємного читання!

Джефф Аскоу

Джефф Аскоу народився у 1967 році у британському місті Брістоль. Фотографія з’явилась у житті хлопця, коли йому виповнився 21, а своє перше весілля він зняв у 23. Вже через два роки після цього Джефф став відомим у весільному світі фотографом. Закази сипались один за одним, тому скоро фотограф відкрив власну студію. Хлопець завжди захоплювався вуличною та документальною фотографією, і ці підходи він вирішив застосовувати і у весільній фотографії. У 1995 році він вирішив провести експеримент: знімати весілля з боку, вділяючи тільки основні на його думку події. Особливістю робити Аскоу стало те, що він, на відміну від інших весільних спеціалістів, не робить безліч кадрів, а вичікує, поки не станеться щось справді варте уваги. Вже на етапі зйомки Джефф точно знає, який з його знімків стане справжнім шедевром. Фотограф найчастіше знімає у чорно-білій гаммі, адже за його словами, саме найкраще передає форми та освітлення.

Зараз Джефф Аскоу популярний не тільки на території Великобританії, а й у всьому світі. За двадцять років діяльності він встиг стати володарем майже півтора сотень різноманітних нагород у сфері фотографії. Дванадцять років тому ВВС включило цього фахівця у список п’яти найкращих фотохудожників у світі. А вже за два роки американський фотожурнал назвав Аскоу одним з найкращих весільних фотографів у світі. До речі, він став єдиним британцем, кого включили у цей список. Закохані пари з різних частин світу раді бачити Джеффа своїм весільним фотографом, адже саме завдяки йому їхні весільні фото будуть не схожими на фото інших молодят.

Бембі Кантрелл

Незважаючи на те, що  відсоток жінок у професійній весільній фотографії набагато менший, аніж процент представників сильної статі, Бембі Кантрелл вже майже двадцять років спростовує думку про те, що ця справа краще вдається чоловікам. Знімки її авторства регулярно публікуються не тільки у спеціалізованих журналах, а й у відомих глянцевих журналах. Різні міжнародні організації неодноразово називали Бембі найкращим весільним фотографом у світі. На відміну від більшості весільних фотомайстрів, вона чудово фіксує не самі емоції, а момент, коли вони зароджуються. Крім того, ця фотограф не нехтує постановочними кадрами і цілими зйомками, адже вона вміє майстерно зрежисувати постановку, в якої неодмінно буде щасливий кінець.

Ще однією винятковою рисою знімків авторства Бембі Кантрелл є те, що вона як ніхто вміє помічати найменші, здавалось би, дрібниці, які потім стають справжньою родзинкою тієї чи іншої весільної зйомки. Розгубленість, погляд з-під фати, сльози, що бринять в очах, доторк руки коханої людини, момент перед церемонією – від об’єктива Бембі нічого не сховається! Цікаво, що на світлинах, зроблених пані Кантрелл, ви не знайдете нудьгуючих облич і ніяковості – тут всім весело та радісно, адже їй чудово виходить передати особливий настрій свята кохання. Бембі Кантрелл хоч і покладається на власне неповторне чуття, ретельно відслідковує весільні тренди, аби у результаті молодята отримали серію фотознімків, які змусять їх ще не раз відчути емоції одного з найщасливіших днів у своєму житті.

У двох частинах матеріалу ми розповіли про талановитих фотографів, які своєю роботою довели, що весільна фотографія – це просто заробляння грошей, як дехто її розцінює, це справжнє мистецтво, яке має свої стилі та створює свої шедеври!