Тоді як такі фотографи, як Енн Лейбовіц та Жак Олівар, відомі всім, хто хоча б трохи цікавиться фотографією, то імена навіть найвідоміших у весільному світі фотографів рідко відомі навіть тим, хто має безпосередній стосунок до таких урочистостей. Тому сьогодні ми вирішили виправити цю несправедливість та розповісти про кількох найпопулярніших у світі фотомайстрів. Скоріш за все, окремі їхні роботи бачили всі, хто тісно пов’язаний з весільною індустрією, але не знав, кому вони належать.

Джо Б’юссінк

Не варто плутати просту весільну зйомку з умінням вдало впіймати момент щастя та зробити фото, від якого молодята та їхні близькі будуть в захваті. Саме таким спеціалістом, в якому поєднується вроджений талант та напрацьована за роки успішної діяльності майстерність, і є американський фотохудожник Джо Б’юссінк. Цікаво, що талант фотографа він відкрив у собі, коли йому було вже за сорок, у 1995 році. Чудовий приклад того, що кар’єру можна змінити у будь-якому віці! Спочатку Джо розцінював фотографію лише як хобі – знімав природу та життя своєї родини. Одного разу Джо вдалося зняти момент спілкування своєї дружини з сином, який страждає від аутизму. Роздрукувавши знімок, чоловік зрозумів, яку силу може мати фотографія. Після цього у Джо з’явилось бажання робити більше таких знімків, закарбовувати незвичайні моменти, якими повниться звичайне життя. Скоро його роботи оцінила не тільки родина, а й сторонні люди, тому фотографія стала основною його роботою.

Справжнім натхненням для майстра завжди були весілля, адже саме ці урочистості мають дуже потужний емоційний заряд зі знаком плюс. Навіть після більш ніж двадцяти років професійної діяльності перфекціоніст Б’юссінк не припиняє удосконалювати свою майстерність. Його фото не просто передають всю неповторність моменту, а й є справжніми шедеврами. Сьогодні до фотографа, чий офіс знаходить найпрестижнішому районі Лос-Анджелесу, вишиковуються довгі черги з пар, які прагнуть, аби саме він знімав їхнє весілля. Саме він знімав весілля Крістіни Агілери, Гілларі Свонк, Стівена Спілберга, Джессіки Сімпсон та інших знаменитостей. Молодята з інших країн не шкодують грошей, аби не тільки оплатити послуги Джо, а й забезпечити йому та його команді переліт та розташування у готелі.

Деніс Реггі

Ще один відомий американський весільний фотограф народився на півдні країні у 1955 році. З дитинства він захоплювався футболом, але після серйозної травми стало зрозуміло. Що шлях у великий спорт йому, на жаль, заказаний. Проте зовсім полишати світ спорту Деніс не хотів, тому почав знімати різноманітні змагання. Вступивши до коледжу, він став фотографом місцевої газети, а вже ближче до закінчення навчання хлопець зрозумів, що за допомогою фотографії можна непогано заробляти. У 1976 році він почав знімати весілля і створив жанр, який сам назвав весільною журналістикою. Він принципово не знімає постановочні кадри, фокусуючись на живих і природних знімках, які можуть передати неповторність миті та відобразити калейдоскоп емоцій.

Такий підхід до весільної фотографія оцінили не тільки такі знаменитості, як Арнольд Шварценеггер, а й всесвітньовідомий глянець. Роботи Деніса Реггі регулярно з’являються у модних журналах. Його неодноразово нагороджували різноманітними відзнаками, зокрема називали кращим серед кращих та найкращим фотографом сучасності. Крім того, Деніса часто запрошують на телебачення. Фотограф каже, що головною його нагородою є реакція молодят на його знімки, адже він любить робити людей щасливими.